ALTIN GRAM
%3.4 251.236 TL
DOLAR
%0.08 6.131 TL
EURO
%0.11 6.85 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 21 adet sonuç bulundu

Kağıthane'de milyonluk kaza

Kağıthane'de milyonluk kaza

Kağıthane’de lüks otomobilin rallici sürücüsü aniden şerit değiştirmek isteyince kaza kaçınılmaz oldu. Kaza nedeniyle lüks otomobil kullanılamaz hale gelirken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

7.5 milyonluk fosiller Bilim Merkezi'nde

7.5 milyonluk fosiller Bilim Merkezi'nde

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği kazılarla Taşhan bölgesinde bulunan 7,5 milyon yıllık fosillerin güçlendirilmesi ve sergiye hazır hale getirilmesi için yapılan çalışmalar sürüyor.

620 Milyonluk 41 Tesis

620 Milyonluk 41 Tesis

Başkan Çelik, Hisarcık Spor Tesisleri’nin açılışında 13 Ekim’de Cumhurbaşkanımızın katılımıyla yapılacak toplu açılış töreni hakkında bilgi verdi.

1 Milyonluk Katı Atık Transfer Tesisi Hizmete Girdi

1 Milyonluk Katı Atık Transfer Tesisi Hizmete Girdi

Hacılar Belediyesi, İlçede katı atıkların toplanmasında daha etkin bir faaliyet yürütmek ve daha temiz bir çevre için yapımını gerçekleştirdiği, Katı Atık Transfer İstasyonunu faaliyete geçirdi. Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, istasyon sayesinde Belediye olarak yılda yaklaşık 500 Bin liralık tasarruf sağlanacağını söyledi.

Yarım milyonluk kuyumcu soygunu

Yarım milyonluk kuyumcu soygunu

Kağıthane’de gece saatlerinde boşaltılmış bir binaya giren soyguncular, önce binanın altındaki cep telefonu dükkanının duvarını ardından hemen yanındaki kuyumcunun duvarını deldi. Binayı delik deşik eden soyguncular kuyumcudaki kasanın içerisinde bulunan yaklaşık 500 bin lira değerinde altını çalarak kayıplara karıştı.

CHP'ye 2 milyonluk bayrak şoku

CHP'ye 2 milyonluk bayrak şoku

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) 2014 yerel seçimlerinde bir tekstil firmasına yaptırdığı 3 milyon 210 bin parti bayrağı ve flamanın ücretini ödemediği iddia edildi. Aradan iki yıl geçmesine rağmen 2 milyon 202 bin TL alacağını tahsil edemeyen iş adamı, CHP İstanbul İl Başkanlığı'na ihtarname çekti ancak il başkanlığı "Siparişi ben vermedim, borç genel merkezindir" dedi.