ALTIN GRAM
%-0.2 260.375 TL
DOLAR
%-0.05 5.628 TL
EURO
%-0.05 6.342 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 157 adet sonuç bulundu

Başkan Büyükkılıç,

Başkan Büyükkılıç, "Türk Milleti her zoru aşar ve bağımsızlığı için yaşar"

Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yaptığı açıklamada Türk Milleti'ni bölme arzusu taşıyanların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi. Terör örgütlerine ve onları kullanan şer güçlere birlik ve beraberliğimizle her zaman hak ettikleri cevabı vereceğimizi vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Türk Milleti her zoru aşar ve Türk Milleti bağımsızlığı için yaşar” dedi.

(Özel) 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit'in Babası Yahya Kemal Yiğit,

(Özel) 15 Temmuz Şehidi Cennet Yiğit'in Babası Yahya Kemal Yiğit, "Biz 15 Temmuz'u her gün yaşıyoruz"

15 Temmuz hain darbe girişiminde Ankara’daki Özel Harekat Daire Başkanlığı’na FET֒cü teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in babası Yahya Kemal Yiğit, 15 Temmuz’u her gün yaşadıklarını söyleyerek, "Eğer ki kurtuluşumuza küçücük bir vesile olduysa bizim çocuğumuz, biz kendimizi mutlu addediyoruz" dedi.

“Küçükali mahallesi, her şeyi ile yenilendi”

“Küçükali mahallesi, her şeyi ile yenilendi”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, teknik ve yatırımcı birim Müdürleri ile birlikte Küçükali Mahallesinde belediye çalışmalarını değerlendirdi. Belediye çalışma alanlarını gezerek bilgi aldı.

JÖAK her daim hazır olduğunu tüm dünyaya gösterdi

JÖAK her daim hazır olduğunu tüm dünyaya gösterdi

Teröristlerin korkulu rüyası haline gelen Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK), Uluslararası Jandarmalar ve Askeri Statülü Kolluk Kuvvetleri Birliği (FIEP) tatbikatını 18 ülkeden 43 üst düzey temsilcinin katılımıyla gerçekleştirdi. Tatbikat izleyenlerden tam not aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye her sınavdan gücünü arttırarak çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye her sınavdan gücünü arttırarak çıktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Son 6 yılda yaşadıklarımız dahi bu milletin birliğine, beraberliğine kardeşliğine sahip çıkması halinde üstesinden gelemeyeceği zorluk olmadığını göstermeye yeterlidir. Terör örgütlerinin saldırılarından, darbe teşebbüslerine ve ekonomik tuzaklara kadar uzanan bu badirelerden herhangi biri mesela bir Avrupa ülkesinin başına gelseydi emin olun yerle yeksan olurdu. Ama Türkiye hamdolsun girdiği her sınamadan gücünü arttırarak çıktı.