ALTIN GRAM
Alış: 363,87 TL | Satış: 366,99 TL
DOLAR
Alış: 6.7573 TL | Satış: 6.7695 TL
EURO
Alış: 7.6644 TL | Satış: 7.6782 TL
ÇEYREK
Alış: 590,04 TL | Satış: 602,09 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'ni açtı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Prof. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi'ni açtı

Yeşilköy Prof. Dr. Murat Dilmener Acil Durum Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açıldı. Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanı sıra Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Dilmener’in kızı Fulya Gençoğlu, Dilmener’in damadı, torunu, Türkiye Musevilerinin Hahambaşısı İshak Haleva ve sağlık çalışanları katıldı.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ŞEHİR HASTANESİ’NDE MORAL VERDİ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ŞEHİR HASTANESİ’NDE MORAL VERDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. ekipleri sokağa çıkma kısıtlamalarında uygulandığı günlerde evlerinde kalan vatandaşlarımız için sokaklarda yaptığı gösterilere bayramın ilk gününde şehir hastanesinde devam ederek hastalara moral verdi. Ramazan Bayramı’nı Şehir Hastanesi’nde tedavi görerek geçiren hastalar için yapılan gösteriye Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç da katıldı.

Tabela konuldu: Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi

Tabela konuldu: Yeşilköy Çok Amaçlı Acil Durum Hastanesi

Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanılan ve önümüzdeki günlerde tamamlanması beklenen Yeşilköy'deki hastane inşaatında sona yaklaşıldı. Hastanenin isminin bulunduğu tabela yerleştirilirken uyarı levhaları da hastane çevresine asıldı. Hastanedeki son durum havadan görüntülendi.

Başakşehir Şehir Hastanesi açıldı

Başakşehir Şehir Hastanesi açıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'de tamamen ücretsiz olan pek çok teşhis ve tedavi hizmeti ile ilaca erişimin Batı ülkelerinde nasıl büyük meblağalarla mümkün olduğunun örneklerine her gün rastlıyoruz. Ülkemizde 1,5 milyon vatandaşımızın ücretsiz şekilde evde bakım hizmetini alabildiğini söylediğimiz Batılı dostlarımız sadece buna bile inanmakta güçlük çekiyor" dedi.