ALTIN GRAM
Alış: 479,27 TL | Satış: 483,38 TL
DOLAR
Alış: 7.8179 TL | Satış: 7.8320 TL
EURO
Alış: 9.2677 TL | Satış: 9.2844 TL
ÇEYREK
Alış: 777,18 TL | Satış: 793,04 TL

ARAMA SONUÇLARI : 150 adet sonuç bulundu

Bahçeli: HDP'lilerin ateşle oynadıkları çok açıktır

Bahçeli: HDP'lilerin ateşle oynadıkları çok açıktır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bugün itibarıyla ülkemizin farklı noktalarından protesto yürüyüşü başlatan HDP'lilerin ve lekeli destekçilerinin ateşle oynadıkları, yangına körükle gittikleri çok açıktır. Bu terörist komplosunu 'Darbeye karşı demokrasi yürüyüşü' adıyla maskeleme çabası ise boşuna bir gayret, bir başka ifadeyle hukuk ve ahlak dışı bir tezgâhtır" dedi.

HDP'li iki vekil gözaltına alındı

HDP'li iki vekil gözaltına alındı

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda milletvekillikleri düşürülen HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları için Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca haklarında yakalama kararı çıkarıldı. Farisoğulları özel aracıyla Ankara’ya giderken Diyarbakır çıkışında jandarma tarafından kontrol noktasında, Güven ise kentteki evinde polis ekiplerince gözaltına alındı.

HDP'li 4 belediye başkanı gözaltına alındı

HDP'li 4 belediye başkanı gözaltına alındı

İçişleri Bakanlığı'nca görevlerinden alınan Siirt Belediye Başkanı HDP'li Berivan Helen Işık ile aynı partili Baykan Belediye Başkanı Ramazan Sarsılmaz ve Kurtalan Belediye Başkanı Baran Akgül, haklarındaki terör soruşturmaları nedeniyle gözaltına alındı. Iğdır'ın HDP'li Belediye Başkanı Yaşar Akkuş, silahlı terör örgütüne üye olma ve terörün finansmanını sağlama suçlarından gözaltına alındı.

Ahmet Şık HDP'den istifa etti

Ahmet Şık HDP'den istifa etti

HDP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, demokratik tutumu nedeniyle eleştirdiği partisinden istifa etti. Şık, kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

HDP'li 5 belediye başkanına terörden gözaltı

HDP'li 5 belediye başkanına terörden gözaltı

Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Diyarbakır'ın Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ve Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, haklarındaki terör soruşturmaları kapsamında polis tarafından gözaltına alındı. Polis, HDP'li başkanların gözaltına alındığı belediye binalarında arama yapıyor

Bahçeli: HDP'nin kongresi hakkında soruşturma açılmalı

Bahçeli: HDP'nin kongresi hakkında soruşturma açılmalı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Cumhuriyet savcıları HDP'nin bölücü kongresi hakkında mutlaka cezai takibata başlamalı, gecikmeksizin soruşturma açmalıdır. Türkiye muz cumhuriyeti değildir, çadır devleti değildir, etnik koalisyonun mecmu değildir. Herkes aklını başına alsın, bu ülke sahipsiz ve savunmasız değildir" dedi.