ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 159 adet sonuç bulundu

KAYÜ Rektörü Karamustafa’dan “Turizm Haftası” Mesajı

KAYÜ Rektörü Karamustafa’dan “Turizm Haftası” Mesajı

Kayseri Üniversitesi (KAYÜ) Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa, 15-22 Nisan 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan “Turizm Haftası” vesilesiyle mesaj yayımladı. Rektör Karamustafa mesajında ‘bacasız sanayi’ olarak nitelendirilen turizm faaliyetlerinin sürdürülebilir bir şekilde gelişmesinde planlamanın ve pazarlama faaliyetlerinin önemine dikkat çekti.

Vali Günaydın’a Polis Haftası ziyareti

Vali Günaydın’a Polis Haftası ziyareti

Valisi Şehmus Günaydın, Türk Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıldönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürlüğü çalışanlarını makamında kabul etti.

Valimiz Şehmus Günaydın’ın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

Valimiz Şehmus Günaydın’ın 10 Nisan Polis Haftası Mesajı

Gücünü milletimizden ve kanunlardan alan ülkemizin en köklü kurumlarından birisi olan Türk Polis Teşkilatımız, 176 yıldır hukukun üstünlüğü ilkesinden hareketle, vatandaşlarımızın can güvenliğinin korunması, huzur ve güven ortamının tesis edilmesi, kamu düzenin sağlanması için büyük bir fedakârlık ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürmektedir.

KÜTÜPHANELER HAFTASI’NDA  TALAS’TA ANLAMLI GECE

KÜTÜPHANELER HAFTASI’NDA TALAS’TA ANLAMLI GECE

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Kütüphaneler Haftası vesilesiyle sosyal medya üzerinden düzenlenen programda kitapseverlere yazar Sinan Yağmur ile kitap ve edebiyat üzerine unutulmaz bir gece yaşattı.Kayseri’nin ilk uyumayan kütüphanesi olan Talas Kültür Merkezi ve 7/27 Kütüphane’de gerçekleşen gecede Başkan Yalçın, yazar Sinan Yağmur ile program yaptı.

BAŞKAN YALÇIN’DAN KÜTÜPHANE HAFTASI MESAJI

BAŞKAN YALÇIN’DAN KÜTÜPHANE HAFTASI MESAJI

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Mart ayının son Pazartesi günü başlayan Kütüphane Haftası vesilesiyle bir mesaj yayımladı.Mesajında bu haftanın öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmanın yanında, kitap sevgisini artırmak ve kütüphanelerin gelişmesine katkı sağlamak açısından önemli olduğuna dikkat çeken Başkan Yalçın, “Yaşadığımız yüzyıl bilgi çağıdır. Kitaplar da bilime, gelişime, aydınlanmaya giden yoldur dedi.

Kayserigaz, Enerji Tasarrufu Haftası’nda  kaynakları verimli kullanma çağrısı yaptı

Kayserigaz, Enerji Tasarrufu Haftası’nda kaynakları verimli kullanma çağrısı yaptı

Kayserigaz, 11-17 Ocak Enerji Tasarrufu Haftası kapsamında tüketicileri ile kaynakların verimli kullanımı konusunda yol gösterici bilgiler paylaştı. Kayserigaz Genel Müdürü Dinçer Akbaba, sürdürülebilir bir dünya için kaynakların verimli kullanımının büyük önem taşıdığını belirterek, binalarda ve evlerde alınan küçük önlemlerle büyük enerji tasarruflarının sağlanabileceğine dikkat çekti.

CAMİLER HAFTASI’NDA ANLAMLI AÇILIŞ

CAMİLER HAFTASI’NDA ANLAMLI AÇILIŞ

Mülkiyeti Talas Belediyesi’ne ait arsa üzerine evlatları tarafından yaptırılan ‘Safiye-Mahmut Özustaoğlu Camii Cuma namazıyla birlikte ibadete açıldı.