ALTIN GRAM
Alış: TL | Satış: TL
DOLAR
Alış: TL | Satış: TL
EURO
Alış: TL | Satış: TL
ÇEYREK
Alış: TL | Satış: TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

MELİKGAZİ’DEN ENKAZCI ESNAFINA DESTEK

MELİKGAZİ’DEN ENKAZCI ESNAFINA DESTEK

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde enkazcılar esnafının yeni yapılan Enkazcılar Sitesi’ne taşındıklarını söyledi. Yıldırım Beyazıt Mahallesi kanal boyunda hizmet veren ancak bu alanın çevresinde çok katlı yeni yerleşim alanlarının yapılması ile enkazcıların kaldırılmasına karar verildiğini belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, uzun yıllardır kaldırılması için çalışmalar yapılaması sonucu Yeşilyurt Bölgesinde kendileri için yaptırılan siteye taşındıklarını kaydetti.

ÖZDOĞAN’DAN ESNAFA YENİ PAZAR YERİ MÜJDESİ

ÖZDOĞAN’DAN ESNAFA YENİ PAZAR YERİ MÜJDESİ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçede kurulu pazar yerini ve esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyen Başkan Özdoğan, esnafa kapalı ve modern yeni pazar yeri müjdesi de vererek “Tüm çalışmalarımızı ilçemizi güzelleştirmek için yapıyoruz” dedi.Hacılar ilçe merkezinde kurulan pazar yerini ziyaret eden Başkan Özdoğan’a Meclis Üyesi Mustafa Gürbüz ve Zabıta Müdürü Naci Kış eşlik etti.

Kılıçdaroğlu'na esnaftan bozuk yol tepkisi

Kılıçdaroğlu'na esnaftan bozuk yol tepkisi

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na, İzmir ziyareti kapsamında gittiği Buca Kaynaklar Sebze ve Meyve Hali'nde bir esnaf, "İzmir'e en iyi hizmet veren İhsan Alyanak'tı. Işıkkent Pınarbaşı yolu öldürüyor bizi. Yollarımız bozuk araçlarımızın alt takımı kalmadı. Lütfen ne olur; Sizden ricamız belediyelerimiz güzel çalışsın" diyerek, tepki gösterdi.

Esnaf şişirilen elektrik faturaları karşısında çaresiz, yetkililer sessiz

Esnaf şişirilen elektrik faturaları karşısında çaresiz, yetkililer sessiz

KCETAŞ (Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş), pandemi sürecinde birken elektrik kullanım bedelini 14 ay sonra üstelik bugünkü zamlı tarifeden faturalandırdı. Okunmadan yazıldığı için hem çok yüksek, hem de zamlı tarife, başta küçük esnaf olmak üzere aboneleri şaşkına çevirdi. Virüsten çok ekonomik sıkıntılarla mücadele etmek zorunda olan küçük esnaf bu mağduriyetin giderilmesini istedi.

ESNAF YENİ NORMALLEŞMEDEN MEMNUN!

ESNAF YENİ NORMALLEŞMEDEN MEMNUN!

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan korona virüs tedbirleri kapsamında alışveriş merkezi ve kafeleri ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla görüşen, sohbet ederek, maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulunan Başkan Dr. Palancıoğlu, "Tüm dünyada etkisini sürdüren, binlerce insanın canına mal olan salgına karşı tedbirlerimize devam etmeliyiz dedi.

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ESNAFIN YANINDA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ESNAFIN YANINDA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni kontrollü normalleşme sürecinde esnafları ziyaret ederek, maske, mesafe ve temizlik konusunda hatırlatmalarda bulundu. Başkan Büyükkılıç, Yeraltı Çarşısı’nda Büyükşehir Belediyesi’nce yürütülen teknik yenileme çalışmalarını incelerken, esnaf ve vatandaşların istek ve önerilerine de duyarsız kalmadı.

“2021 AHİ EVRAN YILINI ESNAF MÜZESİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

“2021 AHİ EVRAN YILINI ESNAF MÜZESİ İLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 2021 yılının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Ahi Evran Yılı” olarak ilan edilmesinin memnuniyetini yaşadıklarını belirterek, “2021 Ahi Evran Yılını Esnaf Müzesi ile taçlandıracağız. Ahilik Kültürü’ne her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız” dedi.

HUNAT ÇARŞISI ESNAFINDAN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA TEŞEKKÜR

HUNAT ÇARŞISI ESNAFINDAN BAŞKAN PALANCIOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Hunat Çarşı Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gümüşgöz ve yönetimi Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu’nu ziyaret ederek esnafa sağlanan destek ve kira kolaylığından dolayı teşekkür ettiler. Esnaflar ile her zaman dayanışma ve birliktelik ile olacaklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Fatih Bey’e ve ekibine teşekkür ederim. Hunat Çarşısı 30 esnafın yer aldığı büyük çarşılardan. Bizde Melikgazi belediyesi olarak elimizden geldiğince pandemi döneminde destek olduk dedi.

Melikgazi Belediye Zabıtası esnafı denetledi

Melikgazi Belediye Zabıtası esnafı denetledi

Melikgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, açıkta satış yapan ve kaldırım işgalinde bulunan esnafı denetleyerek uyarıda bulundu. Melikgazi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içinde yer alan işletmelerde denetim yaptı. Halk Sağlığı için denetimlerin devam edeceğini ve bu konuda esnafın duyarlı olması gerektiğini söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, "Zabıta Müdürlüğü ve Melikgazi İlçe Tarım Müdürlüğü ekiplerimiz Kapalı Çarşı'da bulunan peynirci ve kuruyemiş esnafları, başta olmak üzere tüm esnafa gerekli uyarıda bulundu