ALTIN GRAM
Alış: 410,21 TL | Satış: 414,34 TL
DOLAR
Alış: 7.5096 TL | Satış: 7.5231 TL
EURO
Alış: 8.9643 TL | Satış: 8.9804 TL
ÇEYREK
Alış: 665,20 TL | Satış: 679,77 TL

ARAMA SONUÇLARI : 68 adet sonuç bulundu

Engelli Sanat Akademisi ile engelleri aşacağız

Engelli Sanat Akademisi ile engelleri aşacağız

Memduh Büyükkılıç Önceki Dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti Kayseri Millet vekilleri İsmail Tamer, İsmail Emrah Karayel ve Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Kayseri Özel Çocukları Topluma Kazandırma Derneği'ni ziyaret etti.

Erciyes'te yılbaşı öncesinde oteller dolmak üzere

Erciyes'te yılbaşı öncesinde oteller dolmak üzere

Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Murat Cahid Cıngı, yaklaşan yılbaşı öncesinde yaptığı açıklamada, “Yılbaşına gümbür gümbür, bütün alt yapımız hazır ve birçok pistimiz açık bir vaziyette gireceğiz” dedi.

Engelleri Kaldıran Gönül Belediyeciliği

Engelleri Kaldıran Gönül Belediyeciliği

Yatırım ve hizmet belediyeciliğinde öncü olan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, gönül belediyeciliğinde de engelleri kaldıran projeleriyle dikkat çekiyor.

Tacettin Bayır:  Bizi Biz Yapan Değerlerimiz Ellerimizden Alınarak Kuşatılıyoruz

Tacettin Bayır: Bizi Biz Yapan Değerlerimiz Ellerimizden Alınarak Kuşatılıyoruz

CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, ülkemizin her gün değişen gündemi ile ilgili, AKP’yi sert sözlerle eleştirdi. Bayır, ‘’Yaptıkları kötülüklere ses çıkarmamamız, olana bitene göz yummamız için, her gün ürettikleri farklı sahte algı operasyonlarının yaydığı korkularla, kuşatılıyoruz‘’ dedi. Bayır, yaptığı açıklamada, askeri kuvvetlerle, ordularla değil, bizi biz yapan değerlerimiz ellerimizden alınarak, nasıl kuşatıldığımızı anlattı.

Galatasaray – Güçlü Eller Engelliler Sk

Galatasaray – Güçlü Eller Engelliler Sk

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımımız, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 17. hafta maçında Güçlü Eller Engelliler SK ile karşı karşıya gelecek.