ALTIN GRAM
%1.69 239.976 TL
DOLAR
%0.04 5.87 TL
EURO
%0.04 6.583 TL
BITCOIN
%-117.58 5484.51 $

ARAMA SONUÇLARI : 27 adet sonuç bulundu

Dursun Ataş MHP den istifa etti

Dursun Ataş MHP den istifa etti

Değerli basın mensupları, çok kıymetli Pınarbaşı halkı ve değerli kamuoyu: Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmi internet adresinde bulunan Belediye Başkanları listesinden ismimin silindiğini öğrenmenin büyük üzüntüsünü yaşamaktayım. Tarafıma konuyla ilgili hiçbir bilgi veya belge verilmemiştir. İstişare halinde olduğumuz MHP İl Başkanımızın dahi bilgisi dışında yapılan son hamle bardağı taşıran son damla olmuştur.

Başkan Dursun Özbek A Spor'a konuk oldu

Başkan Dursun Özbek A Spor'a konuk oldu

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu programına konuk oldu. Serkan Korkmaz ve Erman Toroğlu'nun sorularını yanıtlayan Başkan Dursun Özbek'in öne çıkan sözleri şöyleydi:

Dursun Özbek: Yasakçı zihniyet hiçbir fayda sağlamaz.

Dursun Özbek: Yasakçı zihniyet hiçbir fayda sağlamaz.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Iasmin Latovlevici, Jason Denayer ve Cedric Carrasso için Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’nda düzenlenen imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Başkan Özbek’in açıklamaları şöyleydi:

Dursun Özbek: 'Bugün hesap verme günü'

Dursun Özbek: 'Bugün hesap verme günü'

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, "Bugün hesap verme günü. Geçmişte de yönetimlerin verdiği gibi. Yapılan işleri eleştirdiğimiz gibi geçmişte bugün de bizim yaptıklarımızı eleştirmek üzere burada toplandık. Genel kurulun Galatasaray’a fayda getirmesini diliyorum" dedi.