ALTIN GRAM
Alış: 405,86 TL | Satış: 409,75 TL
DOLAR
Alış: 7.4524 TL | Satış: 7.4659 TL
EURO
Alış: 8.9768 TL | Satış: 8.9930 TL
ÇEYREK
Alış: 658,14 TL | Satış: 672,25 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Daha önce yere dökülüyordu, şimdi kilosu 100 TL'den satılıyor

Daha önce yere dökülüyordu, şimdi kilosu 100 TL'den satılıyor

Mersin’in Erdemli ilçesinde, erik ve badem çağlasının ardından 5 yıl öncesine kadar üreticiler tarafından yere dökülen kayısı çağlasının ilk hasadı gerçekleştirildi. Daha önce seyreltme yapmak için çiftçiler tarafından toplandıktan sonra yerlere atılan kayısı çağlası, şimdilerde kilogramını 100 TL'den satılıyor.

TALAS’A 12 OKUL DAHA KAZANDIRILACAK

TALAS’A 12 OKUL DAHA KAZANDIRILACAK

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın sosyal medya üzerinden başlattığı ‘Başkan Beyaz Masada’ uygulamasıyla yine vatandaşlardan gelen soruları cevapladı.

"Türkiye'de uygulanan inaktif aşı mutasyonlu virüse karşı daha avantajlı"

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi ve Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Murat Gündüz, Türkiye'de uygulanan inaktif aşı Sinovac’ın, mutasyonlu virüse karşı daha avantajlı olduğunu belirterek, yaz aylarına daha sağlıklı bir şekilde girilebileceğini kaydetti.

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIĞA BİR DESTEK DAHA

MELİKGAZİ’DEN SAĞLIĞA BİR DESTEK DAHA

Sağlığa ve sağlık yatırımlarına önem veren Melikgazi Belediyesi Erciyes Üniversitesi Pediatrik Hemotoloji, Onkoloji ve Pediatrik Kit merkezine destek olmaya devam ederek hastanenin mobilya tefrişatını da yapacak. Hastane için gerekli tüm desteği sağladıklarını söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Erciyes Üniversitesi’nde Kayserili hayırseverler tarafından Türkiye’nin en modern Çocuk Hematoloji-Onkoloji ve Kemik İliği Nakli Hastanesi yaptırıldı.

MSB: 3 terörist daha etkisiz hale getirildi

MSB: 3 terörist daha etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı'nın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Pençe Kartal-2 Harekâtı ile Irak kuzeyindeki Gara bölgesinde bulunan teröristlerin inlerini yerle bir etmeye devam ediyoruz. Bölgede tespit edilen 3 PKK’lı terörist daha hava harekâtı ile etkisiz hâle getirildi. Gara’da etkisiz hâle getirilen terörist sayısı 42’ye yükseldi" denildi.

MELİKGAZİ'NİN NÜFUSU 44 İLDEN DAHA FAZLA ÇIKTI

MELİKGAZİ'NİN NÜFUSU 44 İLDEN DAHA FAZLA ÇIKTI

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2020 adrese dayalı nüfus kayıt sistemi sonuçlarını açıkladı. Kayseri ilçeleri arasından Melikgazi ilçeler arasında yine en çok nüfusa sahip olan ilçe olarak, nüfusu 582 bin olarak belirlendi.Verilere göre, Melikgazi'de ikamet eden nüfus, 31 Aralık 2020 tarihi itibarıyla bir önceki yıla göre 11 bin kişi artarak 582 bin 55 kişiye ulaştı.