ALTIN GRAM
Alış: 458,62 TL | Satış: 462,81 TL
DOLAR
Alış: 7.9415 TL | Satış: 7.9558 TL
EURO
Alış: 9.4499 TL | Satış: 9.4669 TL
ÇEYREK
Alış: 743,72 TL | Satış: 759,26 TL

ARAMA SONUÇLARI : 16 adet sonuç bulundu

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLÇELERE DESTEKLER SÜRÜYOR

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLÇELERE DESTEKLER SÜRÜYOR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şehri geleceğe taşıyan çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Ulaşımdaki kalitenin insanlara daha sağlıklı hayat imkanı sunduğunu belirten Başkan Büyükkılıç, Kocasinan ve Pınarbaşı İlçelerindeki yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının devam ettiğini ve gerek ilçelerde, gerekse kent merkezinde ulaşımında örnek olacak çalışmalar yapıldığını kaydetti.

BAŞKAN BAĞLAMIŞ  İŞ DÜNYASI  ZOR DURUMDA İLAVE DESTEKLER GEREKİYOR

BAŞKAN BAĞLAMIŞ İŞ DÜNYASI ZOR DURUMDA İLAVE DESTEKLER GEREKİYOR

Kayseri Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında 365 Oda / Borsa Yönetim Kurulu Başkanı ile video konferans aracılığıyla yapılan toplantıya katıldı. Toplantıda, koronavirüs salgınının ekonomiye etkilerini azaltmaya yönelik alınan tedbirler ve yapılan çalışmalar ile mevcut duruma ilişkin istişare yapıldı.

'İstihdama Yönelik Destekler' anlatıldı

'İstihdama Yönelik Destekler' anlatıldı

KAYSERİ Sanayi Odası (KAYSO) Kayseri Ticaret Odası (KTO), Kayseri Ticaret Borsası (KTB) ve İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliğinde 'İstihdama Yönelik Destekler' konulu bilgilendirme toplantısı yapıldı.

KAYSO'dan Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine Destekler Devam Ediyor

KAYSO'dan Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerine Destekler Devam Ediyor

Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) tarafından Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (ORAN) destekleri ile Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri çalışanlarına yönelik ücretsiz olarak düzenlenen PMI Standartlarıyla Proje Yönetimi ve PMP Hazırlık Eğitimleri devam ediyor.