ALTIN GRAM
%0.53 253.283 TL
DOLAR
%0 5.875 TL
EURO
%0.01 6.601 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Gazipaşa Belediyesi Suriyelilere plajları yasakladı

Gazipaşa Belediyesi Suriyelilere plajları yasakladı

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde belediye meclis toplantısında CHP’li Meclis Üyesi Ulaş Özgen’in “Suriyeliler halk plajlarına alınmasın” başlıklı önergesi tartışmalara neden oldu. AK Parti ve MHP meclis üyeleri ret oyu verirken, 12 üyenin “evet” oyuyla Suriyelilerin ilçe sınırları içerisinde halk plajlarına girişleri yasaklandı.

Kocasinan Belediyesi'nde Coşkulu Bayramlaşma

Kocasinan Belediyesi'nde Coşkulu Bayramlaşma

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, çalışanların alın teri kurumadan haklarını zamanında ve tam olarak ödeyen bir belediye olduklarını söyledi.

Kocasinan Belediyesi Tarihi Mirasa Sahip Çıkıyor

Kocasinan Belediyesi Tarihi Mirasa Sahip Çıkıyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan bölgesinde bulunan tarihi yapıları ve mekanları; restorasyon çalışmalarıyla aslına uygun bir görünüme kavuşturduklarını belirterek, 8 asırlık Hoca Hasan Medresesi’ni de entelektüel kesimin mekanı olabilecek bir yer olarak tasarladıklarını söyledi.

"Melikgazi Belediyesi yaz okulunda çocuklar eğlenerek öğrenecekler”

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Mustafa Palancıoğlu; “Bu yıl yaz okullarımız 18 ayrı semtte bulunan sosyal ve spor tesislerimizde, eğitim, spor ve kültür merkezlerinde olmak üzere 54 ayrı branşta gerçekleştirilecektir. Yaz okullarına kayıtlarımız devam etmekte olup, ilgi her sene olduğu gibi bu senede son derece yoğun olmaktadır” dedi.