ALTIN GRAM
Alış: 390,47 TL | Satış: 393,81 TL
DOLAR
Alış: 6.8467 TL | Satış: 6.8590 TL
EURO
Alış: 7.7356 TL | Satış: 7.7495 TL
ÇEYREK
Alış: 633,16 TL | Satış: 646,08 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Avrupa hareketlilik haftası

Avrupa hareketlilik haftası

Geçtiğimiz hafta Türkiye Belediyeler Birliği ve AB Türkiye delegasyonu işbirliği ile 2002 den beri her yıl 16-22 eylül tarihlerinde düzenlenen Avrupa Hareketlilik haftası tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıya Büyükşehir belediye başkanı Sn. Memduh Büyükkılıç bey ve Melikgazi Belediye başkanı sn. Mustafa Palancıoğlu katıldılar.

KAYSERİ’NİN SÜPER LİG’DEKİ 2’NCİ TAKIMI AVRUPA KUPALARINDA

KAYSERİ’NİN SÜPER LİG’DEKİ 2’NCİ TAKIMI AVRUPA KUPALARINDA

Türkiye’yi Avrupa Kupasında temsil edecek olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi A Takımı, Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle liglerin mevcut haliyle tescil edilmesiyle birlikte 2019-2020 Danyal Çiper Sezonu’nda oynadığı 11 maçta 7 galibiyet alarak topladığı 18 puan ile Süper Ligi 4’üncü olarak tamamladı. Her zaman spora ve sporcuya destek veren ve birçok spor yatırımlarına imza atan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.

Başakşehir'in gözü önce lig, sonra Avrupa'da

Başakşehir'in gözü önce lig, sonra Avrupa'da

Koronavirüs salgını nedeniyle Süper Lig’e verilen aranın ardından önce bireysel olarak sonra gruplar halinde kendi tesislerinde çalışmaların sürdüren Medipol Başakşehir, bazı günler çift bazı günler tek antrenmanla ligin kalan 8 haftasına hazırlanıyor. Okan Buruk’un talebeleri önce ligde sonra da UEFA Avrupa Ligi’nde hedeflerini yakalamak için ter dökecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 9 Mayıs Avrupa Günü mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 9 Mayıs Avrupa Günü mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs Avrupa Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, "Bu zor günlerin, Türkiye - AB ilişkilerini yeniden canlandırmak konusunda sunacağı fırsatları iyi değerlendirmeliyiz. Şimdiye kadar ülkemize pek çok konuda ayrımcı ve dışlayıcı tutum takınan AB'nin, artık hepimizin aynı gemide olduğunu anladığını umuyorum. AB üyeliğine aday, müzakere eden, AB ile gümrük birliği içinde olan, AB'nin en önemli ticaret ve yatırım ortaklarından Türkiye'nin, Birliğin salgın süresince ve salgın sonrası dönemde alacağı tüm önlemlere ve çalışmalara katılması AB'yi ancak daha güçlü kılacaktır." ifadeleri yer aldı.

Bakan Çavuşoğlu'ndan 'Avrupa Günü' mesajı

Bakan Çavuşoğlu'ndan 'Avrupa Günü' mesajı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Avrupa Birliği'ne (AB) aday ülke konumundaki Türkiye, üyeliğiyle AB'nin kuruluş ilkelerine bağlı, tutarlı, sorumlu, ilkeli bir küresel aktör olması için gerekli her türlü katkıyı sunmaya hazırdır. Türkiye, mevcut sınamaların aşılmasında Birliğe en fazla katkı yapabilecek ülkelerin başında gelmektedir" dedi.