ALTIN GRAM
Alış: 457,22 TL | Satış: 461,55 TL
DOLAR
Alış: 7.7796 TL | Satış: 7.7936 TL
EURO
Alış: 9.4625 TL | Satış: 9.4796 TL
ÇEYREK
Alış: 741,41 TL | Satış: 757,23 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

CADDE VE SOKAKLARDA AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

CADDE VE SOKAKLARDA AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında tüm dünyada kutlanan “Avrupa Hareketlilik Haftası” kapsamında Kayseri’de de etkinlikler düzenleneceğini belirterek, “İnsanın hem bedenen hem de zihnen gelişmesini sağlayan sporu, hayatının bir parçası haline getirmek çok güzel” dedi.

Bakan Soylu: Avrupa'yı, Yunanistan'a had bildirmeye davet ediyorum

Bakan Soylu: Avrupa'yı, Yunanistan'a had bildirmeye davet ediyorum

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Muğla’nın Marmaris ilçesi açıklarında sivil bir teknenin Yunan Sahil Güvenlik botundan açılan ateş ile batırıldığı iddialarıyla ilgili, "İnsan hakları konusunda mangalda kül bırakmayan Avrupa'yı, Yunanistan'ı yaptıkları konusunda uyarmaya ve had bildirmeye davet ediyorum" dedi.

Avrupa hareketlilik haftası

Avrupa hareketlilik haftası

Geçtiğimiz hafta Türkiye Belediyeler Birliği ve AB Türkiye delegasyonu işbirliği ile 2002 den beri her yıl 16-22 eylül tarihlerinde düzenlenen Avrupa Hareketlilik haftası tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Bu toplantıya Büyükşehir belediye başkanı Sn. Memduh Büyükkılıç bey ve Melikgazi Belediye başkanı sn. Mustafa Palancıoğlu katıldılar.

KAYSERİ’NİN SÜPER LİG’DEKİ 2’NCİ TAKIMI AVRUPA KUPALARINDA

KAYSERİ’NİN SÜPER LİG’DEKİ 2’NCİ TAKIMI AVRUPA KUPALARINDA

Türkiye’yi Avrupa Kupasında temsil edecek olan Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Masa Tenisi A Takımı, Koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle liglerin mevcut haliyle tescil edilmesiyle birlikte 2019-2020 Danyal Çiper Sezonu’nda oynadığı 11 maçta 7 galibiyet alarak topladığı 18 puan ile Süper Ligi 4’üncü olarak tamamladı. Her zaman spora ve sporcuya destek veren ve birçok spor yatırımlarına imza atan Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, ülkemizi en güzel şekilde temsil etmenin gururunu yaşadıklarını belirtti.