Okullararası Satranç İl Birinciliği Başladı    ...    Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni    ...    Bakan Yılmaz’ın yarıyıl tatili mesajı    ...    Başkanımız Belediye Personeli İle Bir araya Geldi    ...    İş Birliği Komisyon Toplantısı    ...    Antalyaspor 0-2 Kayserispor    ...    Başkan Aziz Yıldırım, Fenerbahçeli İş Adamları Platformu Üyeleriyle Bir Araya Geldi    ...    Başbakan Yıldırım Konuşma Yaptı    ...    Filistinli El-Cüneydi’yi Kabul Etti    ...    Temsilciler Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.01.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Yeni Kurulan Atölyelerde, Bilim Öğreniyorlar
Mezarlıklarda Temizlik Çalışmaları
Ayvazhacı Mahallesinde Kumlama Çalışması
kayseri ticaret odası’nın osb hizmet bürosu
Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları Kura Çekimi yapıldı
ZTK Grup Maçları Kura Çekimi yapıldı ...
Spor 02-11-2016 16:34

2016-2017 Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları Kura Çekimi TFF'nin Beykoz-Riva'daki idari merkezinde bulunan Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirildi. Kura törenine TFF 1. Başkanvekili Servet Yardımcı, TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlanma Müdürü Besim Yalçın ve kulüp temsilcileri katıldı.
 
Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkanvekili Servet Yardımcı şöyle konuştu; "Hoşgeldiniz. Bildiğiniz gibi Ziraat Türkiye Kupası'na 158 takımla başladık. Ülkemizin her ili bu kupada temsil edildi. 32 kulübümüzle bugün buradayız. 32 kulübümüzün 14'ü Süper Lig'den, 6'sı TFF 1. Lig'den, 7 tanesi TFF 2. Lig, 4 tanesi TFF 3. Lig ve 1 tanesi de BAL Ligi'nden… Burada 32 takımı kura çekiminde 4'er takımla 8 gruba ayırmış olacağız. 8 gruptan ilk iki sırayı alan takımlarımız son 16'ya yükselecekler. Son 16 turundaki maçları, bundan önceki yıllarda olduğu gibi hafta sonu oynatacağız. Hem maçlara olan katılımı, hem de kulüplerimizin gelirlerini arttıracağız. Bu kupanın yayınlanmasında yayıncı kuruluşumuz olan Turkuaz Medya Grubu'na göstermiş oldukları kaliteli yayınlardan dolayı teşekkür etmek istiyorum. İsim sponsorumuz olan Ziraat Bankası'na yıllardır bu kupaya gösterdikleri büyük katkıdan ötürü teşekkür ediyorum. Kura çekimimiz hayırlı olsun. Mücadele gücü yüksek, çekişmeli maçlar temenni ediyorum."
 
Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez ise konuşmasında şunları söyledi; "Herkese iyi günler diliyorum. Hoşgeldiniz. Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum. Bu kupa çok enerjik. Tüm liglerin kupanın içinde olması çok önemli. 158 takımla başlayan maraton buraya kadar geldi. Zevkli maçlar izliyoruz. Tüm takımlara başarılar diliyorum. Katkılarından dolayı Turkuaz Medya Grubu'na teşekkür ediyoruz. Galibiyette, beraberlikte ve mağlubiyette bütçelerimizi zorlayarak kulüplerimize katkılar sağlıyoruz. Centilmence ve güzel bir turnuva oluyor. Herkese başarılar diliyorum."
 
Gruplarda elemelerden gelen 27 takım ile Spor Toto Süper Lig'de geçen sezonu ilk 5'te bitiren Beşiktaş, Fenerbahçe, Atiker Konyaspor, Medipol Başakşehir FK ve Osmanlıspor FK olmak üzere toplam 32 takım mücadele edecek. Kurada Spor Toto Süper Lig'den 14, TFF 1. Lig'den 6, Spor Toto 2. Lig'den 7, Spor Toto 3. Lig'den 4, Bölgesel Amatör Lig'den 1 takım yer aldı.
 
Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasında 32 takım, dörderli 8 grupta çift devreli lig usulüne göre mücadele edecek. Müsabakalar sonucunda gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, son 16 turuna yükselecek.
 
Türkiye Kupası'nda grup karşılaşmaları, 29-30 Kasım ve 1 Aralık'ta başlayacak. Gruplarda ikinci hafta 13-14-15 Aralık, üçüncü hafta 20-21-22 Aralık, dördüncü hafta 27-28-29 Aralık, beşinci hafta 10-11-12 Ocak 2017 ve altıncı hafta 17-18-19 Ocak 2017'de yapılacak.
 
 

A GRUBU

B GRUBU

C GRUBU

D GRUBU

OSMANLISPOR FK

SANCAKTEPE BELEDİYESPOR

MENEMEN BELEDİYESPOR

KAYSERİSPOR

GAZİANTEPSPOR

KASIMPAŞA A.Ş.

AMED SPORTİF FAALİYETLER

BOLUSPOR

ŞANLIURFASPOR

ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.

FENERBAHÇE A.Ş.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİ

KIRKLARELİSPOR

İNEGÖLSPOR

GENÇLERBİRLİĞİ

BEŞİKTAŞ A.Ş.

E GRUBU

F GRUBU

G GRUBU

H GRUBU

GALATASARAY A.Ş.

YENİ AMASYASPOR

ÜMRANİYESPOR

TRABZONSPOR A.Ş.

ELAZIĞSPOR

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK

AYDINSPOR 1923

GÜMÜŞHANESPOR

TUZLASPOR

SİVASSPOR

AKHİSAR BELEDİYESPOR

KIZILCABÖLÜKSPOR

24ERZİNCANSPOR

GÖZTEPE A.Ş.

BURSASPOR

ATİKER KONYASPOR

A Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 ŞANLIURFASPOR - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 KIRKLARELİSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 GAZİANTEPSPOR - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 GAZİANTEPSPOR - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 KIRKLARELİSPOR - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 ŞANLIURFASPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 GAZİANTEPSPOR - OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 KIRKLARELİSPOR - ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ - KIRKLARELİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 ŞANLIURFASPOR - GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
 
B Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 İNEGÖLSPOR - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 KASIMPAŞA A.Ş. - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 KASIMPAŞA A.Ş. - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 İNEGÖLSPOR - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 KASIMPAŞA A.Ş. - SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 İNEGÖLSPOR - ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR - İNEGÖLSPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. - KASIMPAŞA A.Ş. Detaylar Detaylar
 
C Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 FENERBAHÇE A.Ş. - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 GENÇLERBİRLİĞİ - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 GENÇLERBİRLİĞİ - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 FENERBAHÇE A.Ş. - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER - MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 GENÇLERBİRLİĞİ - FENERBAHÇE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 FENERBAHÇE A.Ş. - AMED SPORTİF FAALİYETLER Detaylar Detaylar
 
D Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 KAYSERİSPOR - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 BOLUSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 BOLUSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 KAYSERİSPOR - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 BOLUSPOR - KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 BEŞİKTAŞ A.Ş. - DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 KAYSERİSPOR - BEŞİKTAŞ A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ - BOLUSPOR Detaylar Detaylar
 
E Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 GALATASARAY A.Ş. - ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 TUZLASPOR - 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 24ERZİNCANSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 ELAZIĞSPOR - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 ELAZIĞSPOR - 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 GALATASARAY A.Ş. - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 24ERZİNCANSPOR - ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 TUZLASPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 ELAZIĞSPOR - GALATASARAY A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 24ERZİNCANSPOR - TUZLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 GALATASARAY A.Ş. - 24ERZİNCANSPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 TUZLASPOR - ELAZIĞSPOR Detaylar Detaylar
 
F Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 YENİ AMASYA SPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 SİVASSPOR - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 GÖZTEPE A.Ş. - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 YENİ AMASYA SPOR - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 GÖZTEPE A.Ş. - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 SİVASSPOR - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK - YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 GÖZTEPE A.Ş. - SİVASSPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 YENİ AMASYA SPOR - GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 SİVASSPOR - MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK Detaylar Detaylar
 
G Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 ÜMRANİYESPOR - AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - BURSASPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 BURSASPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 AYDINSPOR 1923 - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 AYDINSPOR 1923 - BURSASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 ÜMRANİYESPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 BURSASPOR - AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 AYDINSPOR 1923 - ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 BURSASPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 ÜMRANİYESPOR - BURSASPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR - AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
 
H Grubu Maçları        
30 Kasım 2016 00.00 TRABZONSPOR A.Ş. - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
 
         
30 Kasım 2016 00.00 KIZILCABÖLÜKSPOR - ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 ATİKER KONYASPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
14 Aralık 2016 00.00 GÜMÜŞHANESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 GÜMÜŞHANESPOR - ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Aralık 2016 00.00 TRABZONSPOR A.Ş. - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 ATİKER KONYASPOR - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
 
         
28 Aralık 2016 00.00 KIZILCABÖLÜKSPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 GÜMÜŞHANESPOR - TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
11 Ocak 2017 00.00 ATİKER KONYASPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 TRABZONSPOR A.Ş. - ATİKER KONYASPOR Detaylar Detaylar
 
         
18 Ocak 2017 00.00 KIZILCABÖLÜKSPOR - GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
 

 

 

 

 

Ziraat Türkiye Kupası Eleme Turu
 

 
3.Tur Maçları        
25 Ekim 2016 12.00 PENDİKSPOR 0-1 GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 13.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-1 KEÇİÖRENGÜCÜ Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 14.00 BANDIRMASPOR 1-1
(Pen. 5-6)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 14.00 24ERZİNCANSPOR 2-1 YENİ MALATYASPOR Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 14.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 1-1
(Uzt. 2-1)
KOCAELİ BİRLİK SPOR Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 16.30 ELAZIĞSPOR 1-1
(Pen. 5-2)
OFSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 17.15 GAZİANTEPSPOR 1-0 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 19.00 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 3-0 FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
25 Ekim 2016 21.00 GALATASARAY A.Ş. 5-1 DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 12.00 İNEGÖLSPOR 3-2 SARIYER Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 13.30 GÜMÜŞHANESPOR 2-1 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 14.15 ÇORUM BELEDİYESPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
TRABZONSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 14.30 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 0-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 14.30 KIRKLARELİSPOR 2-1 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 15.00 SİVASSPOR 3-2 BUGSAŞ SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 15.00 SAMSUNSPOR 1-4 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 15.00 AFJET AFYONSPOR 1-1
(Pen. 4-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 15.00 BALIKESİRSPOR 0-0
(Pen. 1-4)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 15.00 BOLUSPOR 0-0
(Uzt. 1-0)
ELAZİZ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 16.30 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR 1-4 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 16.30 AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR 5-2 NAZİLLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
26 Ekim 2016 21.00 BURSASPOR 3-0 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
 
         
27 Ekim 2016 12.00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 0-3 GÖZTEPE A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
27 Ekim 2016 13.30 YENİ AMASYA SPOR 1-0 DENİZLİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
27 Ekim 2016 14.30 AYDINSPOR 1923 1-0 ANTALYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
27 Ekim 2016 18.30 KASIMPAŞA A.Ş. 2-0 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
27 Ekim 2016 21.00 KAYSERİSPOR 1-0 BUCASPOR Detaylar Detaylar
 
2.Tur Maçları        
20 Eylül 2016 12.30 OFSPOR A.Ş. 5-3 KARDEMİR KARABÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
20 Eylül 2016 15.00 ORHANGAZİSPOR 2-3 KAYSERİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
20 Eylül 2016 16.30 ELAZIĞSPOR 6-4 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
20 Eylül 2016 18.30 AFJET AFYONSPOR 2-1 KARŞIYAKA Detaylar Detaylar
 
         
20 Eylül 2016 21.00 AYTEMİZ ALANYASPOR 0-1 SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 12.00 24ERZİNCANSPOR 3-2 ADANASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 13.00 DERSİM SPOR 1-0 ESKİŞEHİRSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 13.00 CİZRE SPOR 0-2 AYDINSPOR 1923 Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 ELAZİZ BELEDİYESPOR 4-2 TOKATSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 HATAYSPOR 0-1 BALIKESİRSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 YOMRASPOR 0-0
(Pen. 4-1)
İSTANBULSPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-3 GÜMÜŞHANESPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 SİVAS BELEDİYE SPOR 1-1
(Uzt. 1-2)
BUCASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 KIRIKHANSPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
FETHİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 DÜZYURTSPOR 2-0 1461 TRABZON Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.00 AMED SPORTİF FAALİYETLER 2-0 NİĞDE BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.30 KASTAMONUSPOR 1966 1-2 TUZLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.30 KEÇİÖRENGÜCÜ 2-0 ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-4 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.30 ZONGULDAK KÖMÜRSPOR 1-2 ŞANLIURFASPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 14.30 ANKARA ADLİYE SPOR 0-3 MENEMEN BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 KIRKLARELİSPOR 2-1 ETİMESGUT BLD. SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. 1-0 GİRESUNSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 İNEGÖLSPOR 3-0 HALİDE EDİP ADIVARSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 SARIYER 1-0 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 KOCAELİ BİRLİK SPOR 2-0 SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. 1-1
(Pen. 8-7)
MANAVGATSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 SİLİVRİSPOR 1-1
(Pen. 3-5)
ÜMRANİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 2-1 HACETTEPE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 NAZİLLİ BELEDİYESPOR 3-0 KARTALSPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR 1-0 ALTINORDU A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 BANDIRMASPOR 3-1 YEŞİL BURSA A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 BOLUSPOR 4-0 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 2-0 MKE ANKARAGÜCÜ Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 15.00 PENDİKSPOR 3-2 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 16.30 YENİ MALATYASPOR 4-0 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 16.30 SAMSUNSPOR 1-1
(Pen. 6-5)
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 19.00 MANİSASPOR 1-1
(Uzt. 1-3)
ÇORUM BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 19.00 TRABZONSPOR A.Ş. 6-0 SERHAT ARDAHAN SPOR Detaylar Detaylar
 
         
21 Eylül 2016 21.30 ADANA DEMİRSPOR 1-3 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 12.00 EYÜPSPOR 0-2 GAZİANTEPSPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 14.00 BAYRAMPAŞA 0-1 BURSASPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 14.30 BUGSAŞ SPOR A.Ş. 2-0 SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 15.00 KIZILCABÖLÜKSPOR 5-1 MERSİN İDMANYURDU Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 16.30 DENİZLİSPOR 2-1 KEMERSPOR 2003 Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 17.00 SİVASSPOR 3-1 TİRE 1922 SPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 19.00 GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR 0-0
(Pen. 3-2)
DÜZCESPOR Detaylar Detaylar
 
         
22 Eylül 2016 21.30 GÖZTEPE A.Ş. 5-0 KÜTAHYASPOR Detaylar Detaylar
 
1.Tur Maçları        
6 Eylül 2016 14.30 ORDUSPOR 0-1 TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 ARAKLI 1961 SPOR 0-1 YOMRASPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 PAZARSPOR 1-3 DÜZYURTSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 SERHAT ARDAHAN SPOR 1-0 BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 24ERZİNCANSPOR 1-0 MUŞ SPOR FC Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 12 BİNGÖL SPOR 1-1
(Pen. 7-8)
DERSİM SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 ELAZİZ BELEDİYESPOR 2-0 IĞDIR ARAS SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR 0-1 KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 BATMAN PETROL SPOR A.Ş. 0-4 DİYARBEKİR SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 14.30 CİZRE SPOR 4-0 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 KARAMAN BELEDİYESPOR 2-1 TARSUS İDMAN YURDU Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 KIRIKHANSPOR 2-0 KOZAN BLD.SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 1-0 KİLİS BLD.SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK 2-0 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 ANKARA ADLİYE SPOR 3-2 ERBAASPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 ÇORUM BELEDİYESPOR 4-1 BARTINSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.00 ANKARA DEMİRSPOR 0-1 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 HALİDE EDİP ADIVARSPOR 1-0 ÇATALCA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 SİLİVRİSPOR 1-0 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 KARTALSPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
MALTEPESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 BEYLERBEYİSPOR 0-0
(Uzt. 0-1)
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 TEKİRDAĞSPOR 0-3 BAYRAMPAŞA Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 SULTANGAZİ SPOR 1-1
(Pen. 4-5)
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 1-0 GÖLCÜKSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 DERİNCE SPOR A.Ş. 1-1
(Uzt. 1-2)
SAKARYASPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 DÜZCESPOR 1-1
(Uzt. 3-1)
KOCAELİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 YEŞİL BURSA A.Ş. 1-0 KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 DARDANELSPOR A.Ş. 0-1 ORHANGAZİSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 KÜTAHYASPOR 1-0 DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 TİRE 1922 SPOR 1-0 UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR 2-2
(Uzt. 3-2)
BERGAMA BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR 0-0
(Pen. 4-3)
MUĞLASPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2
(Uzt. 5-2)
ALTAY Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 KEMERSPOR 2003 2-0 PAYASSPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 MANAVGATSPOR 1-0 ERZİN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
6 Eylül 2016 15.30 AFJET AFYONSPOR 2-0 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
 
Ön Eleme Maçları        
29 Ağustos 2016 15.30 SERHAT ARDAHAN SPOR 2-1 ARTVİN HOPASPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 IĞDIR ARAS SPOR 2-1 SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 MUŞ SPOR FC 1-1
(Pen. 5-3)
AĞRI 1970 SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 MARDİN 47 SPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KURTALAN SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 HAKKARİ SPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-1
(Uzt. 3-1)
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR 1-1
(Pen. 5-6)
KARAMAN BELEDİYESPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 15.30 EĞİRDİR SPOR 0-0
(Pen. 3-4)
UTAŞ UŞAKSPOR A.Ş Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 ALTINOVA BELEDİYESPOR 1-3 EDİRNESPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 BARTINSPOR 2-0 BOZÜYÜK VİTRASPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 AYANCIK BELEDİYESPOR 1-10 YENİ AMASYA SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 YAPRAKLI BLD.SPOR 1-10 YOZGATSPOR 1959 FK Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 YEŞİL KIRŞEHİR SPOR 1-2 NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ 1-2 68 AKSARAY BELEDİYE SPOR Detaylar Detaylar
 
         
29 Ağustos 2016 16.00 KİLİS BLD.SPOR 2-0 ADIYAMAN 1954 SPOR Detaylar Detaylar

Etiketler :
Ziraat - Türkiye - Kupası - Grup - Maçları - Kura - Çekimi - yapıldı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.01.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net