Başkan Çolakbayrakdar, Koltuğu Çocuklara Devretti    ...    Toplu Ulaşıma Özel Eğitim    ...    Amatör Spora Muhteşem Tesis    ...    Büyükşehir İle Sağlıklı Kalın    ...    Develi'de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları    ...    Develi'de Nebevi Usule Göre Çocuk Yetiştirme Modeli Konuşuldu    ...    Vatmanlardan Huzurevi'ne Anlamlı Ziyaret    ...    Vali Kamçı Türk Bayrağı Temalı Lale Peyzajı Tescil Törenine Katıldı    ...    Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, İzmir’de    ...    Başkanımız Büyükşehir Belediyesi Peyzaj Çalışmasının Tanıtımına Katıldı.    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 25.04.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Amatör Spora Muhteşem Tesis
Vali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı
Başkan Ekici'den Hayırlı Olsun Ziyareti
Sevgi Evleri Çocukları Şehitlerimi Andı
Vali Kamçı Şehitlerimizin Mevlidine Katıldı
Vali Süleyman Kamçı, şehitlerimiz Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı ve Uzman Jandarma Çavuş Bülent Doğan için düzenlenen mevlit programlarına katıldı. ...
Kayseri 30-03-2018 11:06

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sürdürülen Zeytin Dalı Harekatının 4. Gününde şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı ve 23.03.2018 günü Batman İli Hasankeyf İlçesi Keleçki Köyü sınırları içerisinde BTÖ mensubları tarafından açılan ateş sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Bülent Doğan için düzenlenen mevlit programlarına katılarak ailelere bir kez daha başsağlığı diledi.

Vali Kamçı, ilk olarak şehidimiz Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı’nınKocasinan ilçesi SahabiyeMahallesinde bulunan aileyi ziyaret etti. Aileye bir kez daha başsağlığı dileyen ve her zaman yanlarında oldukları mesajını veren Vali Kamçı, şehit ailelerinin kendilerine şehitlerimizin emaneti olduğunu ifade etti.

Mevlide Vali Kamçı’nın yanı sıra, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana ÜS Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte vatandaşlar da katıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlit programında dualar okundu.

Mevlidin ardından Vali Kamçı, Batman İli Hasankeyf İlçesi Keleçki Köyü sınırları içerisinde BTÖ mensubları tarafından açılan ateş sonucu şehit olan Uzman Jandarma Çavuş Bülent Doğan’nınKılıçarslan Mahallesinde düzenlenen mevlit programına katılarak ailenin yanında oldu.

Vali Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, Kocasinan Kaymakamı Mustafa Kılıç, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular, ilçe belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri ile vatandaşların da katıldığı mevlit programında şehidimizin ruhu için Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi.

Etiketler :
Vali - Kamçı - Şehitlerimizin - Mevlidine - Katıldı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 25.04.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net