ölçü ve tartı aletleri hatırlatması    ...    il koordinasyon kurulu toplantısı yapıldı    ...    ''Operasyonlar Sürecektir”    ...    2017 Yılında 3 Bin Çiftin Nikahını Kıydı    ...    Başkan Çolakbayrakdar, 2017’yi Değerlendirdi    ...    Elektrikli Süpürge Taksi    ...    Kış Şartlarına Karla Mücadele Ekibi Hazır    ...    Odtü Konağı Çalışması    ...    Hayırlı Olsun    ...    "Romeo ve Juliet" Sahnelendi    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 17.01.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Odtü Konağı Çalışması
Bursa'da Kayseri Zirvesi
"15 Temmuz Yeniden Diriliş"
Emekliye Ayrılan İşçilere Teşekkür Plaketi
Liglerde haftanın programı ve sonuçlar
Liglerde haftanın programı ve sonuçlar ...
Spor 03-11-2016 15:33

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu 10. hafta maçları 4, 5 ve 6 Kasım'da; TFF 1. Lig 10. hafta maçları  4, 5 ve 6 Kasım'da; Spor Toto 2. Lig 10. hafta maçları 5 Kasım'da; Spor Toto 3. Lig 1. Grup 11. hafta maçları 2 Kasım'da; 1. Grup 11. hafta maçları ile 2 ve 3. Grup 10. hafta maçları 6 Kasım'da oynanacak.

 

Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.11.2016
20:00
ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM ARENA GALATASARAY A.Ş. -
Detaylar
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK (H) ALİ PALABIYIK 
(Y) HAKAN YEMİŞKEN 
(Y) SERKAN OLGUNCAN 
(D) ABDULKADİR BİTİGEN
(G) SEFER ALTUNTAŞ 
(T) CENK ALTUN 
(T) HAKAN CİVA 
(T) BARIŞ ŞENSOY
05.11.2016
13:30
ALANYA OBA STADI AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) VOLKAN BAYARSLAN 
(Y) ARKIN AKGÖL 
(Y) YUSUF BOZDOĞAN 
(D) ÇAĞATAY ŞAHAN
(G) SEBAHATTİN ŞAHİN 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) SÜLEYMAN KUTAY 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK
05.11.2016
16:00
DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU KARDEMİR KARABÜKSPOR -
Detaylar
BURSASPOR (H) BARIŞ ŞİMŞEK 
(Y) UYGAR BEBEK 
(Y) SAMET ÇAVUŞ 
(D) SUAT ARSLANBOĞA
(G) NEDİM GÖKLÜ 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) İSMAİL HAKKI KÖKLÜKAYA 
(T) NAZİF ÇILDIR
05.11.2016
19:00
ANTALYA STADYUMU ANTALYASPOR A.Ş. -
Detaylar
GENÇLERBİRLİĞİ (H) ÜMİT ÖZTÜRK 
(Y) KEREM ERSOY 
(Y) OSMAN GÖKHAN BİLİR 
(D) ÖZKAN ÇELİKER
(G) ENGİN KURT 
(T) MAHMUT KAYHAN 
(T) BÜLENT CEVATEMRE 
(T) LEVENT KALKAN
05.11.2016
19:00
VODAFONE ARENA BEŞİKTAŞ A.Ş. -
Detaylar
TRABZONSPOR A.Ş. (H) METE KALKAVAN 
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL 
(Y) ESAT SANCAKTAR 
(D) KUTLUHAN BİLGİÇ
(G) İBRAHİM AKSOY 
(T) FAİK DEMEZ 
(T) BÜLENT TIRNAKSIZ 
(T) ŞEVKET CANITEZ 
(T) ERCAN OKUR
06.11.2016
13:30
YENİ RİZE ŞEHİR ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) ALPER ULUSOY 
(Y) VOLKAN NARİNÇ 
(Y) İBRAHİM BOZBEY 
(D) MURAT ÖZCAN
(G) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU 
(T) AHMET SERT 
(T) İSMAİL S. ÇOLAK 
(T) KEMAL ÖZBEK
06.11.2016
16:00
OSMANLI STADI OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ -
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) SERKAN ÇINAR 
(Y) MUSTAFA EMRE EYİSOY 
(Y) CEVDET KÖMÜRCÜOĞLU 
(D) SARPER BARIŞ SAKA
(G) AHMET İBANOĞLU 
(T) YÜKSEL GÜRÜZ 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
(T) RAMAZAN GÜN
06.11.2016
19:00
MANİSA 19 MAYIS AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
FENERBAHÇE A.Ş. (H) HALİL UMUT MELER 
(Y) ALİ SAYGIN ÖGEL 
(Y) ERDİNÇ SEZERTAM 
(D) HAKAN CEYLAN
(G) ADNAN ŞEKER 
(T) BERK ÖZBEK 
(T) SELİM ARICI 
(T) UFUK ILGAZ
06.11.2016
19:00
KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADYUMU ATİKER KONYASPOR -
Detaylar
KASIMPAŞA A.Ş. (H) ARDA KARDEŞLER 
(Y) KEMAL YILMAZ 
(Y) SERKAN OK 
(D) ERKAN ENGİN
(G) OĞUZ SARVAN 
(T) MEHMET TUNA 
(T) MEHMET SARIBUVA 
(T) İBRAHİM TAN
 

TFF 1.Lig -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
04.11.2016 
19:00
MERSİN STADYUMU MERSİN İDMANYURDU -
Detaylar
MANİSASPOR (H) ONUR KARABAŞ 
(Y) MEHMET SALİH MAZLUM 
(Y) SEYFETTİN ÜNAL 
(D) BURAK TAŞKINSOY
(G) HAMZA IŞIN 
(T) YUSUF ÇELİK 
(T) KİRAMİ ÇELİK
05.11.2016 
13:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU 
(Y) SAMET ÇİÇEK 
(Y) MUSTAFA SAVRANLAR 
(D) ÇAĞDAŞ ALTAY
(G) ÜNSAL ÇİMEN 
(T) CANDEMİR ÖZDEMİR 
(T) SELÇUK KÜÇÜKOĞLU
05.11.2016 
17:00
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) ÖZGÜR YANKAYA 
(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN 
(Y) MEHMET CEM HANOĞLU 
(D) BAHATTİN ŞİMŞEK
(G) RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU 
(T) SUAT ÇOBAN 
(T) NURULLAH ÖZTÜRK 
(T) MURAT KARAMAN
05.11.2016 
19:00
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) SÜLEYMAN ABAY 
(Y) GÖKMEN OLGAÇ 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(D) ADEM SARITAŞ
(G) YUNUS YILDIRIM 
(T) ALİ OKÇUOĞLU 
(T) MURAT KUTANİŞ
06.11.2016 
13:00
MALATYA İNÖNÜ YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) KORAY GENÇERLER 
(Y) AHMET ŞİMŞEK 
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN 
(D) YİĞİT ARSLAN
(G) TANER GİZLENCİ 
(T) ORHAN TATAR 
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU
06.11.2016 
13:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) MUSTAFA ÖĞRETMENOĞLU 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) SERHAD ÜRKMEZ
(G) HAKAN SİVRİSERVİ 
(T) ERTUĞRUL ARSLAN 
(T) HAKAN YAPAN
06.11.2016 
16:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) BÜLENT BİRİNCİOĞLU 
(Y) SERDAR DİYADİN 
(Y) ERDEM BAYIK 
(D) ALİ ZAĞLI
(G) MÜRVET SEZER 
(T) BÜLENT BAYAZIT 
(T) TEMEL TÜYSÜZ
06.11.2016 
17:00
YENİ 4 EYLÜL STADI SİVASSPOR -
Detaylar
ELAZIĞSPOR (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) EMİN YILDIRIM 
(Y) SONER MARAŞ 
(D) KADİR SAĞLAM
(G) ŞAHİN TAŞKINSOY 
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU 
(T) KERİM ALTIAY
06.11.2016 
19:00
DOĞANLAR STADI GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
BOLUSPOR (H) BÜLENT YILDIRIM 
(Y) SÜLEYMAN ÖZAY 
(Y) ASIM YUSUF ÖZ 
(D) ŞEREF TAŞTAN
(G) SELAMİ ŞİMŞEK 
(T) HASBİ SEVİNDİK 
(T) YAŞAR ÇATAL
 

Spor Toto 2.Lig -  Grup Beyaz -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2016
13:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
BUCASPOR (H) HASAN ERTUĞAN 
(Y) HULUSİ AKIRŞAN 
(Y) ŞABAN KARADERİLİ 
(D) ALPER ORAN
 
05.11.2016
13:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. (H) YAŞAR CAN TEMİZEL 
(Y) CAN SAVAŞAN 
(Y) HÜSEYİN AYLAK 
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK
 
05.11.2016
13:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) MUSTAFA KÜRŞAD FİLİZ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(Y) HABİP TİRYAKİ 
(D) OZAN BİLEYCİ
 
05.11.2016
13:30
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR (H) ESER BİRİNCİ 
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU 
(Y) ANIL USTA 
(D) EMRE TÜRKMEN
 
05.11.2016
13:30
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE İSTANBULSPOR A.Ş. -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) SERKAN ERGÜN 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL 
(D) MELİH ORTAKCI
 
05.11.2016
13:30
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) SELİM ÖZEN 
(Y) TUNCAY ÇALIKOĞLU 
(Y) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ 
(D) SEZER POLAT
 
05.11.2016
13:30
CEBECİ İNÖNÜ HACETTEPE SPOR -
Detaylar
OFSPOR A.Ş. (H) BURAK ŞEKER 
(Y) ALİ CAN ALP 
(Y) GÖKHAN BARCIN 
(D) ALİ CAN SOYDAL
 
05.11.2016
13:30
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
KOCAELİ BİRLİK SPOR (H) YASİN KOL 
(Y) MUSTAFA GÜL 
(Y) EMRE ASLAN 
(D) DOĞU YILMAZ
 
05.11.2016
13:30
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KEÇİÖRENGÜCÜ (H) CANER AK 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(Y) FATİH KARATAĞ 
(D) HASAN KILIÇARSLAN
 
 

Spor Toto 2.Lig -  Grup Kırmızı -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
05.11.2016
13:00
GÜMÜŞHANE YENİŞEHİR GÜMÜŞHANESPOR -
Detaylar
KARŞIYAKA (H) ALİ ŞANSALAN 
(Y) GÖKMEN CANLIDİNÇ 
(Y) TURGUT EVRAN 
(D) TURGUT DOMAN
 
05.11.2016
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI 1461 TRABZON -
Detaylar
TUZLASPOR (H) VELİ KARAKAYA 
(Y) CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR 
(Y) UĞUR ÖNAY 
(D) GÖKHAN ÖZKAN
 
05.11.2016
13:30
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
KAYSERİ ERCİYESSPOR (H) YİĞİT PEŞİN 
(Y) ALİ MURAT KAYA 
(Y) MEHMET ÖCAL 
(D) ÖZER ÖZDEN
 
05.11.2016
13:30
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
KASTAMONUSPOR 1966 (H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) UĞUR ERDOĞAN 
(Y) BERSAN DURAN 
(D) ÖZGÜR SEPİN
 
05.11.2016
13:30
MENEMEN İLÇE MENEMEN BELEDİYE SPOR -
Detaylar
BUGSAŞ SPOR A.Ş. (H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) MEHMET VARGÜN 
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK 
(D) MERT BÜYÜKGİRAY
 
05.11.2016
13:30
ETİMESGUT BELEDİYESİ ATATÜRK STADI ETİMESGUT BLD. SPOR -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) EMRE MALOK 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN 
(D) İLKER GÜNEŞ
 
05.11.2016
13:30
NİĞDE 5 ŞUBAT NİĞDE BELEDİYESPOR -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) ERDOĞAN ÖZKAYA 
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU 
(Y) AYKUT ONAR 
(D) İLKER YASİN AVCI
 
05.11.2016
13:30
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
HATAYSPOR (H) ERKAN ÖZDAMAR 
(Y) HİLMİ GÖKTÜRK İMAMOĞLU 
(Y) HAMDİ TONTU 
(D) BURAK ÖZCAN
 
05.11.2016
13:30
GAZİOSMANPAŞA TOKATSPOR -
Detaylar
KIRKLARELİSPOR (H) VOLKAN ŞEKER 
(Y) ALPER GÜRSOY 
(Y) MÜRVET YAVUZTÜRK 
(D) CİHAT ÇELİKDAĞ
 
 

Spor Toto 3.Lig -  Grup 01 -  11 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
02.11.2016
13:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI 24ERZİNCANSPOR 1-1
Detaylar
CİZRE SPOR (H) İLKER GÜNEŞ 
(Y) UFUK UĞURLU 
(Y) BERKAY DABAN 
(D) MURAT CEYHAN
(G) MEHMET ALEMDAR 
(T) OLGUN ALP 
(T) ÇETİN ÇOBAN
02.11.2016
13:30
GÖLCÜK ŞEHİR GÖLCÜKSPOR 2-2
Detaylar
ANKARA DEMİRSPOR (H) HARUN TOPLAR 
(Y) ŞENER İNAN 
(Y) CEMAL ALPAY 
(D) MUHAMMET ŞENTÜRK
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI 
(T) FERAMUZ ERDİN
02.11.2016
13:30
KARTAL STADYUMU KARTALSPOR 0-3
Detaylar
KOCAELİSPOR (H) ADEM SARITAŞ 
(Y) ENES VAHİT ÇAVUŞ 
(Y) ALİ ORHUN KARA 
(D) BİLAL EMEKTAR
(G) KAMİL DERTOP 
(T) ALİ FAİK YILMAZ 
(T) IŞIK ALACAKOÇ
02.11.2016
13:30
BUCA İLÇE STADI (ESKİ) ALTAY 1-1
Detaylar
BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR (H) MEHMET ŞÜKRÜ KÖZCÜ 
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN 
(Y) EREN ÖZÇELİK 
(D) UMUTHAN TUNÇ
(G) HAŞİM PAZAR 
(T) DENİZ ÖZARAL 
(T) AŞKIN ÇOKSEVER
02.11.2016
13:30
DR.TURHAN KILIÇÇIOĞLU ÇORUM BELEDİYESPOR 4-2
Detaylar
KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. (H) ALPASLAN ŞEN 
(Y) BURAK CANSIZ 
(Y) SELAHATTİN ALTAY 
(D) MURAT KASAP
(G) AYHAN AKGÖZ 
(T) HAKAN TAŞCI 
(T) VELİ KESER
02.11.2016
13:30
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR 2-2
Detaylar
KÜTAHYASPOR (H) METEHAN ALPAT 
(Y) ADEM ŞAHAN 
(Y) MUSA MURAT EMRE 
(D) TARIK GÜLDAL
(G) MEHMET ARABACI 
(T) ALAATTİN DURGUT
02.11.2016
13:30
İSMET ATLI STADI KOZAN BLD.SPOR 0-0
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) EMRE ABAR 
(Y) AHMET OĞUZ YILMAZ 
(Y) ADEM ŞAHİN 
(D) ANIL POLA
(G) ENVER ÇELİK 
(T) EKREM ÖZTEMEL
02.11.2016
13:30
15 TEMMUZ STADI SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR 0-0
Detaylar
VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) ŞEREF TAŞTAN 
(Y) AYHAN ARISOY 
(Y) EMİN BARLAS 
(D) TUNÇ ÖZDEMİR
(G) MUSTAFA DÜZKAYA 
(T) ALPASLAN ACAR 
(T) HÜSEYİN DEMİR
02.11.2016
13:30
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI BEYLERBEYİSPOR 1-1
Detaylar
ERZİN BELEDİYESPOR (H) MURAT ORHAN 
(Y) ÖMER ASLANTEKİN 
(Y) TURHAN AKBAŞ 
(D) ONUR YOLDAŞ
(G) YUSUF KEMAL COŞGUN 
(T) İSMAİL ŞENOĞLU
 

Spor Toto 3.Lig -  Grup 01 -  12 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.11.2016
12:30
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR -
Detaylar
GÖLCÜKSPOR (H) BİLAL EMEKTAR 
(Y) MUAMMER UÇAR 
(Y) MUHAMMED SAİT EMRE ALAGÖZ 
(D) HAKAN ERGİN
 
06.11.2016
13:00
ERZİN İLÇE STADI ERZİN BELEDİYESPOR -
Detaylar
24ERZİNCANSPOR (H) BİLAL ÇAVUŞ 
(Y) BİRTAN YAVUZ 
(Y) BURAK CELEP 
(D) TUNCAY ERCAN
 
06.11.2016
13:00
VAN ATATÜRK VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR -
Detaylar
BEYLERBEYİSPOR (H) MUSTAFA AYDIN 
(Y) SERDAR SOYDAN 
(Y) CEVHER AHEN 
(D) YAKUP YILMAZ
 
06.11.2016
13:30
EVRENSEKİ STADI -MANAVGAT MANAVGATSPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) CİHAN AYDIN 
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL 
(Y) ONUR TANRIVERDİ 
(D) ÖMER TOLGA GÜLDİBİ
 
06.11.2016
13:30
DUMLUPINAR KÜTAHYASPOR -
Detaylar
KOZAN BLD.SPOR (H) MELİZ ÖZÇİĞDEM 
(Y) GÖKHAN ESEN 
(Y) FATİH ACAR 
(D) ERSİN ERBAY
 
06.11.2016
13:30
KARACABEY M.FEHMİ GERÇEKER STADI KARACABEY BİRLİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
KIZILCABÖLÜKSPOR (H) HİDAYET YASİR ÇİMEN 
(Y) KEREM CANDAŞ 
(Y) İSMAİL EMRE 
(D) ENES YETİŞİR
 
06.11.2016
13:30
İZMİT İSMET PAŞA KOCAELİ
KOCAELİSPOR -
Detaylar
ALTAY (H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM 
(Y) KEREM YÜKÜNÇ 
(Y) MURAT ŞENER 
(D) ERDİ ÇETİN
 
06.11.2016
13:30
TCDD ANKARA DEMİRSPOR ANKARA DEMİRSPOR -
Detaylar
TEKİRDAĞSPOR (H) SİNAN DERECİ 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(Y) SELAHATTİN ALTAY 
(D) YASİN KALCIOĞLU
 
07.11.2016
14:00
BAYBURT GENÇ OSMAN BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) HÜSEYİN ÇİFTSÜREN 
(Y) NURETTİN ÇİÇEK 
(Y) SELMAN TİMUR 
(D) MUSTAFA TOSUN
 
 

Spor Toto 3.Lig -  Grup 02 -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.11.2016
13:00
BATMAN 16 MAYIS STADYUMU BATMAN PETROL SPOR A.Ş. -
Detaylar
DERİNCE SPOR A.Ş. (H) OĞUZHAN UĞURLU 
(Y) MURAT GÜÇLÜ 
(Y) SELİM KONUKÇU 
(D) BATUHAN BAYAR
 
06.11.2016
13:00
TUNCELİ ATATÜRK DERSİM SPOR -
Detaylar
ERBAASPOR (H) BURAK KALKANDELEN 
(Y) HAKAN YOLDAŞ 
(Y) AHMET YAŞILAK 
(D) EMRE YÜKSEL
 
06.11.2016
13:00
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) NURİ KARAHANÇER 
(Y) HACI MEHMET EKMEKYERMEZ 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) DURSUN CAN
 
06.11.2016
13:30
DÜZCE 18 TEMMUZ DÜZCESPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) ZORBAY KÜÇÜK 
(Y) EMRAH ALTINSOY 
(Y) MERT BULUT 
(D) TARIK GÜLDAL
 
06.11.2016
13:30
FİKRET KARABUDAK TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR -
Detaylar
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR (H) SERCAN MURAT GÜNDÜZLER 
(Y) ALİ KILIÇ 
(Y) ALİCAN ÖZŞEN 
(D) GÜRCAN DÖNMEZ
 
06.11.2016
13:30
SİLİVRİ
SİLİVRİSPOR -
Detaylar
DARDANELSPOR A.Ş. (H) SEMİH GÜNER 
(Y) EMRAH ÜNAL 
(Y) BORAN TURHAN 
(D) OĞUZHAN ERDOĞAN
 
06.11.2016
13:30
DR FEHMİ ÖNCEL KEMERSPOR 2003 -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) SEZER YALÇIN 
(Y) EMRAH AKKAYA 
(Y) MURAT ALTAN 
(D) ABDULLAH BUĞRA TAŞKINSOY
 
06.11.2016
13:30
ZİYA ALTINOĞLU STADI ÇATALCA SPOR -
Detaylar
YOMRASPOR (H) UĞURCAN TOZLU 
(Y) MEHMET MİTHAT LEVENT 
(Y) ESER ETİ 
(D) MERTCAN BARDAKÇI
 
06.11.2016
13:30
BODRUM İLÇE STADI BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR -
Detaylar
PAZARSPOR (H) SERKAN ÖNSAL 
(Y) SUAT GÜZ 
(Y) MEHMET AKINCIK 
(D) İSA YÜCEL ÇIRAKOĞLU
 
 

Spor Toto 3.Lig -  Grup 03 -  10 . Hafta

Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
06.11.2016
13:00
PAYAS İLÇE STADI PAYASSPOR -
Detaylar
ORDUSPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN 
(Y) HALİL KURT 
(Y) MESUT KÜÇÜKARSLAN 
(D) NABİ İZCİ
 
06.11.2016
13:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STD. DÜZYURTSPOR -
Detaylar
BAYRAMPAŞA (H) SABİT SELVİ 
(Y) MURAT TAŞÇIKAR 
(Y) ŞEFİK ÖNER 
(D) HARUN DAĞDEVİREN
 
06.11.2016
13:30
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI AFJET AFYONSPOR -
Detaylar
TARSUS İDMAN YURDU (H) CİHAN ATAŞ 
(Y) SEGAH TUNÇKOL 
(Y) MEHMET EMİN TUĞRAL 
(D) ERKAN YURTSEVER
 
06.11.2016
13:30
BERGAMA 14 EYLÜL BERGAMA BELEDİYESPOR -
Detaylar
12 BİNGÖL SPOR (H) HAMİT BASIK 
(Y) İLKER KARACİĞER 
(Y) ORHAN FAHLIOĞULLARI 
(D) HASAN YÜNCÜOĞLU
 
06.11.2016
13:30
ANKARA OSTİM ANKARA ADLİYE SPOR -
Detaylar
MUĞLASPOR (H) GÖKHAN ÖZBULUT 
(Y) MEHMET ŞENGÜL 
(Y) ORHAN TÜRKOĞLU 
(D) SELİM ERSAN
 
06.11.2016
13:30
MALTEPE HASAN POLAT MALTEPESPOR -
Detaylar
ELAZİZ BELEDİYESPOR (H) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(Y) MEHMET GÖKHAN CEYLAN 
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL 
(D) YAKUP ÖZHAN
 
06.11.2016
13:30
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (H) YALÇIN TAŞKINFURAT 
(Y) ALPER USLU 
(Y) ŞENOL BEKTAŞ 
(D) AYKUT SERGİN
 
06.11.2016
13:30
SAKARYA ATATÜRK SAKARYASPOR A.Ş. -
Detaylar
ORHANGAZİSPOR (H) LEVENT AKTAN 
(Y) ÖZMEN ATALAY 
(Y) ERDİNÇ KIRICI 
(D) HARUN ÖZTEKİN
 
06.11.2016
13:30
SULTANBEYLİ GÖLET FUTBOL SAHASI SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) GÖKMEN KARATAŞ 
(Y) ÖZCAN GENEL 
(Y) LEVENT GÖRÜN 
(D) AHMET ECEVİT
 
   
 
 
 
 

Etiketler :
Liglerde - haftanın - programı - ve - sonuçlar -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 17.01.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net