ALTIN GRAM
%-0.15 260.42 TL
DOLAR
%-0.05 5.629 TL
EURO
%-0.05 6.341 TL
BITCOIN
%0 0 $

Kategori : Kayseri

Başkan Öztürk,

Başkan Öztürk, "Bunun gibi ihanet az görülür"

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleştirmeye çalıştığı hain darbe girişiminin üçüncü sene-i devriyesinde ilçe meydanında düzenlenen programa katıldı.

Kayseri Valiliği'nden Dolandırıcılık Uyarısı

Kayseri Valiliği'nden Dolandırıcılık Uyarısı

Kayseri Valiliği tarafından Vali Şehmus Günaydın’ın ismini kullanarak verilen hesaplara para yatırılmasının istendiği uyarısında bulunularak, vatandaşların bu kişilere itibar etmemesi çağrısında bulunuldu.

Bünyan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Bünyan'da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Hain darbe girişiminin yıl dönümünde “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü”‘ programları kapsamında Bünyan’da düzenlenen etkinlikler köprü mevkinden düzenlenen Milli Birlik yürüyüş ile başladı.

KTO, 15 Temmuz’da Yine Meydanda Nöbetteydi

KTO, 15 Temmuz’da Yine Meydanda Nöbetteydi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında yapılan etkinlikler, Kayseri Valisi ve il protokolünün teşrifiyle Kartal Şehitliği önünde “Milli Birlik Yürüyüşü” ile başladı ve ardından Cumhuriyet Meydanı’nda geç saatlere kadar devam etti.

O GECE ÖLMEYE GİTTİK

O GECE ÖLMEYE GİTTİK

Milliyetçi Hareket Paritisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok 15 Temmuz Hain Darbe girişinin yıldönümü münasebetiyle yazılı bir açıklama yaptı. Tok, “ 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'dür. Tam 3 yıl önce TSK içine yuvalanan terörist bir kadro millete ve devlete silah doğrultmuştur.” dedi.