ALTIN GRAM
%0.41 248.242 TL
DOLAR
%0.01 6.062 TL
EURO
%0.03 6.77 TL
BITCOIN
%0 0 $

Kategori : Kayseri

KOCASİNAN GÖNÜLLÜSÜ 78 BİN 652 KİŞİNİN YÜREĞİNE DOKUNDU

KOCASİNAN GÖNÜLLÜSÜ 78 BİN 652 KİŞİNİN YÜREĞİNE DOKUNDU

Kocasinan Belediyesi, 2017 yılında hayata geçirdiği ‘Kocasinan Gönüllüsü Projesi’ ile bu zamana kadar 78 bin 652 kişinin yüreğine dokundu. Yardımsever vatandaşlardan gelen giysi, ev eşyası gibi ürünleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Kocasinan Gönüllüsü Projesi, Ramazan ayında da yüzleri güldürmeye devam ediyor. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, proje ile veren elle alan el arasında hayır köprüsü kurduklarını söyledi.

SUYA ZAM YOK, İNDİRİM VAR

SUYA ZAM YOK, İNDİRİM VAR

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha önce enflasyon oranında her ay düzenlenen ve Kasım 2018’den bu yana artırılmayan su ücretlerine önümüzdeki dönemde de zam yapılmaması kararı aldıklarını belirtti. Başkan Büyükkılıç, konutlarla arasında çok fark olan iş yerlerinin su ücretlerinde de yüzde 25 indirim yaptıklarını söyledi.

Kayserili Genç Boksörlerden Türkiye Üçüncülüğü

Kayserili Genç Boksörlerden Türkiye Üçüncülüğü

Yozgat’ta düzenlenen Okullar Arası Boks Genç (A) Erkekler Türkiye Birinciliği müsabakalarında Kayseri’yi temsil eden Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi öğrencisi Eren Can Koramaz ve Belsin Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencisi Mustafa Boztürk Türkiye üçüncüsü oldu.

Hizmet-İş Sendikasından Üyelerine Destek

Hizmet-İş Sendikasından Üyelerine Destek

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik Kayseri Büyükşehir Belediyesinde çalışan üyesine Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanlığı tarafından sosyal yardım kapsamında yardım yapıldığını söyledi.