ALTIN GRAM
Alış: 271,67 TL | Satış: 271,88 TL
DOLAR
Alış: 5.7479 TL | Satış: 5.7582 TL
EURO
Alış: 6.3805 TL | Satış: 6.3920 TL
ÇEYREK
Alış: 434,68 TL | Satış: 444,53 TL

Kategori : Kayseri

Tarihsel Ve Bilimsel Keşif

Tarihsel Ve Bilimsel Keşif

Kayseri’yi Keşfet programına katılan turizmciler ve gazeteciler programın üçüncü gününde öncelikle Kayseri Bilim Merkezi’ni gezdiler.

Ekonomi Yazarları İle Sanayi Gezisi

Ekonomi Yazarları İle Sanayi Gezisi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Hürriyet Gazetesi’nin ekonomi yazarları ile birlikte Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ve Serbest Bölge’yi gezdi.

"Kayseri'yi Keşfet" Programı Sona Erdi

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, TÜRSAB ve Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen dört günlük Kayseri’yi Keşfet programı değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

"KAYMEK Stres Alır"

Başkan Çelik’in eşi İkbal Çelik, KAYMEK sergisinin açılışında stresi olan bayanlara seslendi.

2017 Yılının Son Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

2017 Yılının Son Muhtarlar Toplantısı Yapıldı

Develi muhtarları İbrahim-Keziban Kocatürk Sosyal Hizmet Merkezi Binası konferans salonunda Develi Kaymakamı Murat Duru’nun riyasetinde Develi’deki kurum amirleriyle bir araya gelerek mahalleleri hakkındaki taleplerini belirterek istişarelerde bulundu.

Kayserigaz'dan güvenli goğalgaz kullanım uyarıları

Kayserigaz'dan güvenli goğalgaz kullanım uyarıları

Kayserigaz, doğalgazın güvenli kullanımı ile ilgili çalışmalarını kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle, okullarda, ilçelerde, sosyal medyada, internette, web sitesinde ve gazetelerde birçok mecrada yürütüyor.

Kimse delikanlı gibi şunu söylemiyor.

Kimse delikanlı gibi şunu söylemiyor.

Kayseri’de devam eden FETÖ/PDY davalarında yaşanan gelişmeleri değerlendiren Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, “Herkes çıksın delikanlı gibi olanı biteni anlatsın. Zaten Kayseri olarak Türkiye’ye yeterince rezil olduk. Bu FETÖ yapılanması ve içinde bulunan sözde işadamları Kayseri’nin itibarını yeterince zedeledi.” Dedi.