Afrin Şehitlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu    ...    Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,Açıklama Yaptı    ...    Maça Doğru Kasımpaşa - Galatasaray    ...    Talas’ta Gençlere Çanakkale Ruhu Anlatıldı    ...    "Nerede Sıkıntı Varsa Kayseri Oradadır"    ...    Çevre Temizlik Vergileri İle Fidan, Meyve Fidanı, Süs Bitkisi Çim Tohumu Ve Mevsimlik Çiçek    ...    Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık Referans Belediye Melikgazi’de    ...    Emine Erdoğan 6. Vatan Konferansına Katıldı    ...    Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Başkanlıktaki 20. Yılı İçin Özel Bir Gece Düzenlendi    ...    Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Tamamlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.02.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Sivas Suşehri’nde Anaokulunun Açılışına Katıldı
Bilim Merkezi'nden Yeni Atölyeler
Hanımefendi Ayşe Kamçı İncesu’da
Vatandaşlar Hizmeti Yerinde Görüyor Ve Takdir Ediyor
kayseri ticaret odası’nın osb hizmet bürosu
kayseri ticaret odası’nın osb hizmet bürosu 2017 yılında 36bini aşkın belge verdi ...
Güncel 17-01-2018 14:48

kayseri ticaret odası yönetim kurulu başkanı mahmut hiçyılmaz, faaliyetlerini haftanın 6 günü yürüten osb hizmet bürosu’nun 2017 yılı çalışmalarını değerlendirdi. 

hiçyılmaz, “hizmet büromuz, 2017 yılı içerisinde üyelerimize 36 bini aşkın belge hizmeti vermiştir” dedi. 

osb hizmet bürosunda üyelerin taleplerinin azami gayret gösterilerek karşılandığınıkaydeden başkanhiçyılmaz, “büromuzda; geçtiğimiz yıl içinde 33 bin 277 ihracat belgesi satışı gerçekleştirilmiş, bunun yanı sıra 2 bin 304 faaliyet belgesi verilmiştir.54 ingilizce faaliyet belgesi ve 414 sicil gazetesi sureti verilmiş,72 vize talep belgesi ile 49 davet yazısı onayı yapılmıştır” diye konuştu. 

2014 yılında kurdukları osb bürosu sayesinde,hizmeti üyelerin ayağına kadar götürdüklerinin altını çizen başkan hiçyılmaz, “osb büromuzda yürüttüğümüz üye odaklı faaliyetlerimiz ile üyelerimizin şehir merkezindeki binamıza gelmelerine gerek kalmadan hizmet almalarını sağladık. osb büromuzdaki çalışmalarımız aynı anlayış ile 2018 yılında da aralıksız olarak sürecektir.büromuz, hafta içi 09:00-18:00, cumartesi günleri ise 10:30-14:30 saatleri arasında üyelerimize hizmetvermeye devam edecektir” ifadelerini kullandı. 

başkan hiçyılmaz, osb bürosu hizmetlerine ilişkin soru ve görüş önerilerine ilişkin, 252 10 85 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabileceğini de sözlerine ekledi.

Etiketler :
kayseri - ticaret - odası’nın - osb - hizmet - bürosu - -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.02.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net