Vali Kamçı’dan İş Bankası ve Karayolları Bölge Müdürlüğüne Ziyaret    ...    Okul Sporlarında Kayseri Damgası    ...    Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Gece-Gündüz Sahada    ...    Başkan Çolakbayrakdardan Ramazan Bayramı Mesajı    ...    Fevzi Çakmak Mahallesi Yenileniyor    ...    Duygu Sömürüsüne İzin Vermeyin!    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
“Kadın kendi fırsatını kendi yaratıyor”
Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, girişimci kadınlarla bir araya geldi. ...
Güncel 19-02-2018 13:53

Karaaslan, Çarşamba Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü öncülüğünde kurulan Girişimci Kadın Topluluğu'nun üyeleriyle ilçede düzenlenen etkinlikte bir araya gelerek sohbet etti.

Kadınların siyasette, iş hayatında, üretimde yer alması  ülke için önemli olduğunu belirten Karaaslan, şunları söyledi:

"Siz tarlasında, bahçesinde üreten, ürettiğini pazarlama arayışı içinde olan hanımefendilersiniz. Kadının elinin değdiği şey de başarısız olma ihtimali yok. Bazen bazı programlar oluyor, kadına fırsat verilirse kadının yapabileceği ile ilgili ben buna şu yüzden katılmıyorum; kadın kendi fırsatını kendi yaratıyor. Kadının desteklenmesi gerekiyor. Kadın bir şeye inandıysa onun gereğini zaten yapıyor. Kadın desteklenirse başaramayacağı hiçbir şey yok."

 Karaaslan, konuşmasının ardından kadınların isteklerini dinledi.

 Etkinliğe Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Çarşamba İlçe Başkanı Halit Doğan ve Çarşamba Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Akman da katıldı. 

Etiketler :
“Kadın - kendi - fırsatını - kendi - yaratıyor” -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net