Çocukların Başkan Amca’sından Müjde Var    ...    Kocasinan’ın Yatırımları Başarılarla Taçlanıyor    ...    Melikgazi'den Elektrikli Çöp Toplama Araçları    ...    Büyükşehir'den Esnaflar İçin Önemli Rapor    ...    Kayserispor’dan İcra Açıklaması    ...    820 Öğrenci Servisi Hizmet Veriyor    ...    "Geçmişin İzlerini Geleceğe Taşıyoruz"    ...    Melikgazi’den Yine Bir İlk: “Adli Kalem İşleri Kursu”    ...    Kayseri Dijital Dönüşüm Merkezi Kuruluyor    ...    Türkiye´nin En Yüksek Hibe Miktarlı Projesi Kayseri'de    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kocasinan’ın Yatırımları Başarılarla Taçlanıyor
Melikgazi'den Elektrikli Çöp Toplama Araçları
Melikgazi’den Yine Bir İlk: “Ceviz Yetiştiriciliği Kursu”
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu
Hacılar Nüfus Müdürü Severcan Veda Etti.
Hacılar İlçe Nüfus Müdürlüğü görevinden emekli olan Kamil Severcan için veda yemeği düzenlendi. ...
Yerel Haberler 04-05-2018 10:47

Hacılar İlçesinde Nüfus Müdürü olarak 27 yıl görev yaptıktan sonra emekliliğe ayrılan Kamil Severcan için ilçede görev yapan kurum amirlerinin katılımıyla, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen ve Belediye Başkanı Doğan Ekici tarafından veda yemeği verildi.

Programda bir konuşma yapan ve çalışma arkadaşlarından helallik isteyen emekli Nüfus Müdürü Kamil Severcan “Birlikte uzun yıllar çalıştık, belki bir birimize hakkımız geçmiştir. Benden taraf hakkım helal olsun, sizlerde hakkınız helal ederseniz memnun olurum. Makam kimseye baki değildir, gelip geçicidir. Geriye dönüp baktığımız zaman dostluklar devam ediyorsa en güzel mutluluk odur. Ben bu yemeği tertip eden ve emeği geçenlere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” Dedi.

Daha sonra konuşan Belediye Başkanı Doğan Ekici ise “Müdür beyi ilk geldiği günden beri tanıyorum, 27 yıl oldu hakikaten. Bende o zaman yeni diş hekimi olmuştum. 41 yıllık da memurluğu var. Ben 41 kere maşallah diyorum. Rabbim bundan sonraki hayatında hayırlı uzun ömürler versin. Biz kendisinden memnunduk. Çok prensipli ve düzenli çalışan bir müdürümüzdü. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Programda son olarak kısa bir konuşma yapan Kaymakam Haluk Sezen’de “Nüfus müdürlüğümüzden emekli olan sevgili dostumuza bundan sonraki hayatında bende mutluluklar, ailesiyle beraber uzun, mutlu ve huzurlu bir hayat diliyorum.” şeklinde duygularını ifade etti.

Kaymakam Sezen ve Başkan Ekici, Emekli İlçe Nüfus Müdürü Kamil Severcan’ı takdir Belgesi ile ödüllendirdi ve yeni hayatında mutluluklar diledi.

Etiketler :
Hacılar - Nüfus - Müdürü - Severcan - Veda - Etti. -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net