Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Kocasinan’da Sağlıklı Bayram İçin Profesyonel Temizlik    ...    Başkan Çolakbayrakdar’dan Kurban Bayramı Mesajı    ...    Melikgazi Belediyesi’nden Kurban Kesim Kursu    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Hacılar belediye meclisi ağustos ayı toplantısını gerçekleştirdi
Hacılar belediye meclisi ağustos ayı toplantısını gerçekleştirdi ...
Güncel 08-08-2018 17:52

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Ağustos ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıya Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı başkanlık etti.

Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen ve 5 maddenin görüşülerek karara bağlandığı Ağustos ayı meclis toplantısında Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı, sağlık sorunları nedeniyle tedavisi devam eden Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici’ye geçmiş olsun dileklerini sunarak “Başkanımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum. İnşallah an kısa zamanda aramıza ve görevinin başına döner.” şeklinde temennide bulundu.

Hacılar Belediye Meclisi Ağustos Ayı Toplantısının birinci maddesinde yer alan 2018/4 Sayılı İmar Komisyonu Raporu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin 2’inci maddesinde yer alan KAYSERİGAZ’ın 17.07.2018 Tarih ve 1109 Sayılı Talebi görüşülerek oyçokluğu ile kabul edildi.

Gündemin 3’üncü ve 4’üncü maddelerinde yer alan mülkiyeti Hacılar Belediyesi ait parsellerin ve Melikgazi ilçesi Altınoluk Mahallesinde bulunan Benzinlik ve Ticaret alanının satışı için encümene yetki verilmesine oybirliği ile karar verildi.

Hacılar Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantısının beşinci ve son maddesinde ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hibe edilen vidanjör için kamu yararı kararı alınmasına oybirliği ile karar verildi.

Meclis toplantısının sonunda Meclis Başkan Vekili Ahmet Bostancı, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu. 

Etiketler :
Hacılar - belediye - meclisi - ağustos - ayı - toplantısını - gerçekleştirdi -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net