ALTIN GRAM
%0.97 228.21 TL
DOLAR
%-0.17 5.286 TL
EURO
%-0.24 5.996 TL
BITCOIN
%112.04 3956.88 $

Kategori : Güncel

Kentsel Dönüşümde Vatandaş Belediye El Ele

Kentsel Dönüşümde Vatandaş Belediye El Ele

Kocasinan Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ahmet Çolakbayrakdar, Oruç Reis Mahallesi’nde uygulanması düşünülen Kentsel Dönüşüm çalışmaları planlamasında sona gelindiğini belirterek, mahalle sakinlerinin rızası doğrultusunda yapılacak işbirliği ile projenin hızlanmasını sağlamak istediklerini söyledi.

Kayseri'nin iki dilli tek turizm dergisi

Kayseri'nin iki dilli tek turizm dergisi

Kayseri Erciyes A.Ş. tarafından hazırlanarak, tasarımı ve zengin içeriği ile dikkat çeken ‘Erciyes 2019 Kış Dergisi' büyük beğeni topluyor.

Polis  Mavi Balina faciasını önledi

Polis Mavi Balina faciasını önledi

Bursa Polisi, Mavi Balina faciasını önledi ‘Mavi Balina oynadım intihar edeceğim’ çığlığı Bursa polisini alarma geçirdi Bursa’da 27 yaşındaki genç, "Mavi Balina oynadım zamanım yok" diye sokakta bağırıp evinden ayrıldı, Bursa polisi alarma geçip kayıp genci buldu Polisler, ailesine teslim ettikleri gence uzun süre tavsiyelerde bulundu Mavi balina oynayan genç oyunu 2 milyon kişinin cep telefonlarına indirdiğini söyledi

Küçük Emine

Küçük Emine "Mavi Balina" kurbanı

Adana’da geçen hafta av tüfeğiyle intihar eden 13 yaşındaki Emine Karadağ'ın 'Mavi Balina' oyununun kurbanı olduğu ortaya çıktı Amca Mahmut Karadağ: "Babasının yatağına uzanmış av tüfeğine 1 mermi yerleştirmiş ve intihar etmiş. Bu çocuğun bunu yapması milyonda bir ihtimal bile olamaz okulunda da başarılı bir öğrenciydi" "Devlet bu tür oyunların erişimini yasaklasın, nice çocuklar hayatını kaybediyor"

 Ana kız sokak hayvanlarına kol kanat gerdi

Ana kız sokak hayvanlarına kol kanat gerdi

Kayseri’de bir anne ile iki kızı, her gün aynı saatte, mahallelerindeki sokak kedilerini ve köpeklerini besliyor. Aile, hayvanların veteriner bakımı ihtiyaçlarını karşıladığı gibi, onları yuva sahibi de ediyor.