Kategori : Güncel

K.T.O İle TMMOB  Protokol İmzaladı

K.T.O İle TMMOB Protokol İmzaladı

Kayseri Ticaret Odası(KTO) ile TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kayseri Şubesi arasında “İş Makineleri Teknik Belgesi Düzenlenmesi” ne İlişkin İşbirliği Protokolü Törenle İmzalandı.

Mehmet Özhaseki

Mehmet Özhaseki

Şanlı Devletimizin yeni dönemi için Bismillah dedik. Millete hizmet için yılmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz.

Kayserimizin Gönüllü Turizm Elçileri

Kayserimizin Gönüllü Turizm Elçileri

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Erciyes, Nuh Naci Yazgan ve Abdullah Gül Üniversitelerinden mezun olan öğrencilerin eğitim hayatını tamamlayan, meslek hayatına başlayacaklarını hatırlatarak “Kayseri de yer alan üniversitelerden mezun olan tüm öğrenciler aynı zamanda KAYSERİ’NİN ASLİ TURİZM ELÇİLERDİR” dedi.

Melikgazi'nin Taşkın Su Kanalları, Şehrin Sigortası Oldu

Melikgazi'nin Taşkın Su Kanalları, Şehrin Sigortası Oldu

KAYSERİ MELİKGAZİ Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Yapılan taşkın su kanallarının faydası ve yerinde yapıldığının en güzel örneğini dünkü yağışlarda gördük. Beton kanallarında sularda hiçbir sıkıntı olmadan direkt olarak akıp ilgili su havzasına akıtıldı'' dedi.

“Milli İrade Yatırım Ve Hizmete Devam Dedi”

“Milli İrade Yatırım Ve Hizmete Devam Dedi”

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sonrası yaptığı açıklamada, vergisini ödeyen ve bunun karşılığında hizmet alan ve yatırımları gören milli iradenin her zaman olduğu gibi son kararını verdiğini kaydetti.