ALTIN GRAM
%0.37 239.139 TL
DOLAR
%0.02 5.844 TL
EURO
%0.01 6.556 TL
BITCOIN
%199.8 5598.51 $

Kategori : Güncel

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözde mağduriyeti güçlendirmeyin

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözde mağduriyeti güçlendirmeyin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ankara ilçe belediye başkanları ve meclis üyeleri ile dün Genel Merkez’de bir araya geldi.Edinilen bilgilere göre, toplantıda önemli mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan “Uzlaşmacı bir politika izleyin. Belediye meclisinde vatandaşın hayrına olacak projelere ‘evet' deyin, fevri hareketlerle engellemeyin. Ankara meclis üyeliklerindeki sayısal çoğunlukla kendisinin (Mansur Yavaş) sözde mağduriyetini güçlendirmeyin. ‘Bana izin vermediler. O yüzden projelerimi hayata geçiremedim' gibi bir algı oluşturmalarına izin vermeyin” diye konuştu. Erdoğan toplantıda şunları söyledi: Ankara ilçelerinde büyük bir üstünlüğümüz var. Belediye meclisinde sayısal çoğunluk AK Parti'nin. Moral bozukluğunuz olmasın. Birbirimize kenetlenerek yolumuza devam edeceğiz. Sonuçta takdir milletindir. Eksikliği kendinizde arayın. Seçim bitti, artık önünüze bakın ve projelerinize odaklanın. Özellikle ilçelerde vatandaşlara verdiğimiz sözleri yerine getirin.

İki hafta oldu sayım bitmedi!

İki hafta oldu sayım bitmedi!

Maltepe’de 12 günden bu yana ancak oyların yarısı sayılabildi. Sürecin uzaması, YSK’nın İstanbul’un geneli konusundaki kararını da geciktirdi. Oyları sayanların sayısı önce 12’ye çıkarıldı, ancak tekrar 2’ye düşürüldü. Yapılan itirazlar üzerine kurulun sayısı dün yeniden artırıldı.

Başkanı Büyükkılıç’ın tanışma kokteyline büyük ilgi gösterildi

Başkanı Büyükkılıç’ın tanışma kokteyline büyük ilgi gösterildi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, hayırlı olsun dileklerini iletmek isteyen tüm kişi, kurum ve kuruluşlarla tanışma kokteylinde bir araya geldi. Başkan Büyükkılıç’a gösterilen sevgi ve büyük ilgi nedeniyle Büyükşehir Belediyesi Başkanlık girişinde adeta izdiham yaşandı. Burada vatandaşlara hitap eden Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri’ye bir sevda anlayışı ile hizmet edeceklerini ve Kayseri’nin markalarını büyütmek için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.