Mehmet Özhaseki    ...    Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Genel Kurulu’nda yemin ederek göreve başladı     ...    Vali Kamçı, İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret etti.    ...    TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ    ...    Hulusi AKAR’ın İncirlik 10’uncu Tanker Üs K.lığını Denetledi    ...    milletvekillerinin yemin törenine katıldı.    ...    Güle Güle Ryan Isaac Mendes!    ...    Spor Toto Süper Lig'de Lefter Küçükandonyadis sezonu     ...    "Beraberce, fedakarca güzel işler yaptık"    ...    Hurda Araçlar Büyükşehir'e Teslim Ediliyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 16.07.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
milletvekillerinin yemin törenine katıldı.
Anneler Ve Bebekleri Kocasinan’la Daha Mutlu
Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Kentlerin Gelişimi İçin Büyük Çaba
“Dünyada yürütülen 10 büyük projenin 6 tanesi Türkiye’de yapılmaktadır” ...
Türkiye 13-04-2018 12:13

Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının "Şehrim 2023" projesi kapsamında Adana Uğur Mumcu Meydanı'na gelen otobüsünün önünde partililer ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluştu.

Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının "Şehrim 2023" projesi kapsamında Uğur Mumcu Meydanı'na gelen otobüsünün önünde yaptığı konuşmada, projenin Adana etabını mutlulukla gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Kent için projesi, hedefi ve önerisi olanlarla buluştuklarını belirten Karaaslan, "Hedefimiz 2023, 2053, 2071." ifadesini kullandı.

Karaaslan, kentlerin gelişimi için büyük çaba gösterdiklerine işaret ederek, şöyle devam etti:

"Türkiye'nin hem uluslararası arenada, hem sınırlarımızın ötesinde, hem sınırlarımızın içinde, birçok alanda verdiği mücadelelere ek olarak bizler de bugün uzmanlık alanlarımızda, kendi çalışma alanlarımızda üzerimize düşen her neyse onu en iyi şekilde yapmak için büyük bir çaba veriyoruz. İşte onun için Adana'dayız. Adana, özellikli şehirlerimizden birisi fakat görüyoruz ki önemli sorunlar da var. İnşallah önümüzdeki dönemde, 2019 Mart ve Kasım aylarında gerçekleşecek ve bana göre Türkiye'nin bundan sonraki 100 yılının istikametini belirleyecek kadar büyük bir öneme sahip iki seçimin arkasından, Adana hak ettiği duruma kavuşacak. Bugüne kadar AK Parti belediyeciliğiyle çok uzun yıllardır yönetilen şehirlerimizde artık görmeye alışık olmadığımız tabloların maalesef burada var olduğunu görüyoruz."

Kentin ihtiyaçların tespit etmek ve bunları ortak akılla oluşturmak konusunda büyük bir iddianın sahibi olduklarını vurgulayan Karaaslan, şunları kaydetti:

"AK Parti olarak, Türkiye'de her alanda olduğu gibi şehircilik alanında da büyükşehirlerimiz, diğer şehirlerimiz, 81 ilimizdeki çalışmalarla birlikte, geleceğe yönelik çok önemli projelere hayata geçireceğiz. Bunlar, gerek uluslararası camiada, gerekse ülkemizi ilgilendiren meselelerde çok büyük projeler. Tüm küresel krize, bütün bu meselelere rağmen dünyada yürütülen 10 büyük projenin 6 tanesi Türkiye'de yapılmaktadır. Hakikaten ülke olarak bütün zorluklara, bütün hainlere rağmen, bütün planlara rağmen hala ne kadar dik ayakta durabildiğimizin göstergesidir."

Karaaslan, konuşmasının ardından AK Parti Adana Gençlik Kolları üyelerine, proje için verdikleri katkıdan dolayı teşekkür belgesi sundu.

Etiketler :
Genel - Başkan - Yardımcısı - Çiğdem - Karaaslan - - Kentlerin - Gelişimi - İçin - Büyük - Çaba -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 16.07.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net