Tınaztepe Halkına Üç Yatırım Müjdesi    ...    Başkan Büyükkılıç, Germir Halkı İle    ...    Melikgazi Belediyesi Kayserilileri Sahurda Buluşturdu    ...    Devletin Zirvesi Büyükşehir'in İftarında Buluştu    ...    İki Bakan Ramazan Sokağı'nda    ...    Büyükşehir'den Türkiye'ye Örnek Tesisler    ...    Büyükşehir Meclisi Toplandı    ...    Büyükşehir'den Pınarbaşı'ya Muhteşem Tesis    ...    Mehmet Akif Marşları Mest Etti    ...    Başkan Çelik Yol Çalışmalarını İnceledi    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
faiz lobisinin başı erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
emeklilerden muayene parası ve ilâçta katkı payı almayacağız
sağlıkta iyi’lik reformu geliyor. iyi parti’den emeklilere ve sağlık çalışanlarını iki dev müjde! ...
Güncel 31-05-2018 10:45

sağlık bakanlığı e. müsteşarlarından ve iyi parti genel sekreteri dr. aytun çıray partisinin sağlık politikaları hakkında geniş bir açıklamada bulundu ve emeklilerden katkı payını kaldıracaklarını söyledi. drçıray, “ömrünü emeğiyle kazanan insanlarımızın emekliliklerinde özel haklara sahip olması ve rahat etmesini sağlamak iyi parti’nin ilk icraatlarından olacaktır. biz bu işi çok iyi biliriz. zaten akp’nin başlangıçta başarıyla uyguladığı sağlık politikalarını da müsteşarlığım döneminde biz hazırlamıştık. bu yüzden sağlıkta çok iyi başladılar nedense sonradan yanlış yollara saptılar ve sağlığı da bir rant aracı olarak gördüler. biz iktidarımızda sağlıkta akp’nin doğru yaptıklarına dokunmayacağız ama yanlışlarını düzeltip daha kaliteli sağlık hizmetini vereceğiz.”

sağlık personelinin çıplak maaşını iki katına çıkaracağız

sağlıkta iyi'lik reformu’ nu gerçekleştireceklerini, sağlık yönetiminde çok başlılığı ortadan kaldıracaklarını hedeflerinin plânlayıcı ve denetleyici bir sağlık bakanlığı olduğunu ifade eden drçıray, yaygın, ulaşılabilir ve güler yüzlü sağlık hizmet sistemini gerçekleştireceklerini anlattı.

“sağlık hizmetlerinin kaliteli olması yanında bu kalitenin kontrolü, akreditasyonu, ulaşılabilir olmasını sağlayacağız. kalite önceliğimiz olacak. hasta hekim ilişkilerinde sağlık personellerinin ciddiyet ve saygınlığını yeniden kazandıracak düzenlemeleri içeren toplumsal güveni tesis edeceğiz. bizim yönetimimizde sağlık personelimiz saldırıya uğramayacak, “diyen iyi parti sözcüsü dr. aytun çıray bir de hekimlere de müjdeleri olduğunu söyledi.  dedi ve ekledi, “sağlık personelinde “mecburi hizmeti” kaldırıp, özendirici sistem gereceğiz. sağlık çalışanlarının çıplak maaşlarını emeklilikte de geçerli olacak şekilde iki misli arttıracağız.”

Etiketler :
emeklilerden - muayene - parası - ve - ilâçta - katkı - payı - almayacağız -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net