ALTIN GRAM
%-3.15 224.092 TL
DOLAR
%-0.18 5.277 TL
EURO
%-0.27 5.961 TL
BITCOIN
%-205.91 3638.93 $

Kategori : Dünya

İsmiyle ilgili birçok iddia ortaya atılan İstanbul'un yeni havalimanının tabelası asıldı. Açılışına saatler kalan havalimanının tabelasında 'İstanbul Havalimanı' yazması dikkat çekti.

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Aralık ayında yapılacak olan kongrede Hristiyan Demokrat Parti’nin (CDU) başkanlığına aday olmayacağını açıkladı.

Endonezya'da Lion Havayolları'na ait, 185 yolcu ve mürettebat taşıyan yolcu uçağı, başkent Jakarta'dan hareket ettikten kısa bir süre sonra denize düştü.

Manavgat´ta orman yangını

Manavgat´ta orman yangını

Antalya´nın Manavgat ilçesinde çıkan orman yangınında 3 hektarlık alan zarar gördü.Edinilen bilgiye göre, Manavgat´ın Oymapınar Mahallesi´nde saat 03.30 sıralarında ormanlık alanda yangın çıktı.

Altın Adam'dan Başkan Çelik'i Ziyaret

Altın Adam'dan Başkan Çelik'i Ziyaret

Ulusal ve uluslararası müsabakalarda şehrimizi başarıyla temsil eden Milli Okçumuz Demir Elmaağaçlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti.

"Her Projemiz Örnek Gösteriliyor"

Başkan Çelik, bazı kişi, kurum ve kuruluş temsilcilerinin ziyaretinde tarım ve hayvancılığa verdikleri destekleri anlattı.

Üniversitelerin Güvenliğine Yönelik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Üniversitelerin Güvenliğine Yönelik Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Vali Süleyman Kamçı, 3’ü devlet 4 üniversitesi bulunan ve 75 bin öğrencinin yükseköğrenim gördüğü Kayseri'de, gerekli tedbirlerin görüşülmesi için düzenlenen “Üniversitelerin Güvenliğine Yönelik De-ğerlendirme Toplantısı”nda üniversite temsilcileri ve güvenlik birimlerinin yöneticileri ile bir araya geldi.

Modern Şehre Yakışır Yollar

Modern Şehre Yakışır Yollar

Büyükşehir Belediyesi, şehrin en merkezi yerinde olmasına rağmen çok kısa sürede açtığı Orgeneral Hulusi Akar Bulvarı’nda asfaltlama çalışmalarına devam ediyor.

KAYMEK Yeni Döneme Başladı

KAYMEK Yeni Döneme Başladı

Sanat ve mesleki eğitimde Anadolu’da marka olan Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki KAYMEK, 2018-2019 dönemi 1. yarıyıl eğitimlerine başladı.

Kocasinan Bulvarı Yenileniyor

Kocasinan Bulvarı Yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Kocasinan Bulvarı Tuna Caddesi Kavşağı ile Argıncık Işıklar arasında yol yenileme çalışmaları yapacak.