ALTIN GRAM
%3.35 251.182 TL
DOLAR
%0.08 6.13 TL
EURO
%0.1 6.849 TL
BITCOIN
%0 0 $

Kategori : Dünya

Ramazan etkinlikleri Dünya Ticaret Merkezi'nde

Ramazan etkinlikleri Dünya Ticaret Merkezi'nde

Sun Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Saçmacı, Kayseri’de Ramazan etkinliklerinin bu yıl Ramazan ayı boyunca Dünya Ticaret Merkezi’nde düzenleneceğini açıkladı.

Kocasinan'da Yaşam Ayrıcalıklı

Kocasinan'da Yaşam Ayrıcalıklı

Yapılan hizmetler neticesinde ayrıcalıklı bir ilçe konumuna gelen Kocasinan’da her kesimin hayatını kolaylaştırmak ve vatandaşların mutluluklarını artırmak için hizmetler tüm hızıyla devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, “Biz kardeş topluluğuyuz

Başkan Büyükkılıç, “Biz kardeş topluluğuyuz"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sivas'ta yapılan Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) toplantısı sorası Akkışla ve Sarıoğlan ilçelerini ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, ilçe ziyaretlerinde önemli bir mesaj vererek “Biz kardeşler topluluğuyuz” dedi ve tüm ilçelerle el ele gönül gönüle vererek hizmet edeceklerini söyledi.

YSK'dan HDP'ye ikinci ret

YSK'dan HDP'ye ikinci ret

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), HDP’nin Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile ihraç edilenlere verilmemesi kararlaştırılan mazbataların ikinci adaylara verilmesi yönündeki kararına yapılan ikinci olağanüstü itirazını da reddetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 17 yılda tarihi rekorlara imza attık

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 17 yılda tarihi rekorlara imza attık

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 4. Ticaret Müşavirleri Konferansı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Türkiye olarak son 17 yılda tarihi reformlara, rekorlara imza attık. Bu süreçte Türk ekonomisinde ciddi bir paradigma değişikliğine gittik" dedi.