Tınaztepe Halkına Üç Yatırım Müjdesi    ...    Başkan Büyükkılıç, Germir Halkı İle    ...    Melikgazi Belediyesi Kayserilileri Sahurda Buluşturdu    ...    Devletin Zirvesi Büyükşehir'in İftarında Buluştu    ...    İki Bakan Ramazan Sokağı'nda    ...    Büyükşehir'den Türkiye'ye Örnek Tesisler    ...    Büyükşehir Meclisi Toplandı    ...    Büyükşehir'den Pınarbaşı'ya Muhteşem Tesis    ...    Mehmet Akif Marşları Mest Etti    ...    Başkan Çelik Yol Çalışmalarını İnceledi    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
faiz lobisinin başı erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
Dünya Çevre Gününde Vali Kamçı’ya Ziyaret
Dünya Çevre Günü kutlamaları çerçevesinde Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yöneticileri ile çevre gönüllüsü öğrencileri Vali Süleyman Kamçı’ya ziyarette bulundu. ...
Güncel 05-06-2018 14:10

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu ve çevre yöneticilerinin katıldığı ziyarette,  Vali Kamçı, çevre gönüllüsü Mehmet Sepici 60.Yıl İlköğretim öğrencilerine hediyelerini verdi.

Vali Kamçı, yaptığı konuşmada, çevrenin gelecek nesillere miras bırakılacak bir husus olduğunu ifade ederek, herkesin Dünya Çevre Gününü kutladı.

Çevrenin bizlere emanet bırakılan ve o emanete sahip çıkmamız gereken bir olgu olduğunu ifade eden Vali Kamçı, şunları kaydetti:

“Çevreye ne kadar sahip çıkarsak, geleceğimize o şekil aktarmış oluruz. Maalesef Dünyadaki sanayi gelişim başta olmak üzere teknolojideki gelişmelerin çevreye verdiği zararı kabul etmek lazım. Sanayisiz bir ülke olamaz tabi ancak sanayinin de çevreye zarar vermemesi lazım. Teknolojik gelişmelerle beraber artık sanayiler çevre en az seviyede zarar veriyor. Aslında çevreye zarar veren insanımızın kendisi. Bu zararın en az seviyeye inmesi için Dünya Çevre Günü kutlanıyor. Dünyada ve ülkemizde kutlanan bu günün asıl amacı insanların çevreye zarar vermesini en aza indirilmesidir. Bu anlamda herkesin Dünya Çevre Gününü kutluyorum.”

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Livdumlu ise çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nün ilde çeşitli etkinliklerle kutlanacağını belirterek, yaptıkları çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Vali Kamçı’ya teşekkür etti.

Etiketler :
Dünya - Çevre - Gününde - Vali - Kamçı’ya - Ziyaret -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net