Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı Geleceğe Hazırlıyor    ...    Kocasinan’da Geleneksel Çiftçilikten Modern Teknoloji Çiftçiliğe    ...    "İlçelere Yatırımda Hız Kesmedik"    ...    Gazilere Özel Hizmet    ...    Genç KAYMEK İzcileri Doğal Afetlere De Hazır -A+    ...    Yine Melikgazi Yine Ödül…    ...    Dünyanın Gözü Kültepe'de    ...    Melikgazi’de Çimlendirme Çalışması    ...    Vali Kamçı Gaziler Gününü Kutladı    ...    Çocukların Başkan Amca’sından Müjde Var    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kocasinan’ın Yatırımları Başarılarla Taçlanıyor
Melikgazi'den Elektrikli Çöp Toplama Araçları
Melikgazi’den Yine Bir İlk: “Ceviz Yetiştiriciliği Kursu”
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu
Çevik Kuvvet Atlı Polis Grup Amirliği Açıldı
Vali Süleyman Kamçı, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Atlı Polis Grup Amirliği Açılış Töreni ve Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi kapsamında Tekerlekli Sandalye Dağıtım Törenine katıldı. ...
Kayseri 02-07-2018 08:42

Törene Vali Süleyman Kamçı’nın yanı sıra Garnizon Komutanı Tuğg.Ercan Teke, 12. Hava Ulaştırma Üs Komutanı Tuğg.Selçuk Aygün, Kayseri milletvekilleri Mustafa Elitaş, Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İl Jandarma Komutanı Albay Hüseyin Bekmez, İl Emniyet Müdürü İbrahim Kulular ve vatandaşlar katıldı.

 

Vali Kamçı törende yaptığı konuşmada, Kayseri’de güzel bir faaliyet hayata geçti. Bu gün bu güzel faaliyet için buradayız. Vakıflara ait olan bu araziyi emniyet müdürlüğümüze kiraladık. Başta emniyet müdürümüzün gayretleri ile burasını bir tesis haline getirdik. Bugün at çiftliğimizi açıyoruz. Bu çiftliğin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederim. Burada özellikle şehit çocuklarımızın yararlanmasını sağlayacağız. Şehit çocuklarımız için burası onlara hizmet verecek bir yer olacak. Emniyet mensuplarına hizmet verecek. Ayrıca engelli çocuklarımızın rehabilitasyonun da atlarımızı kullandıracağız” diye konuştu.

 

Burasının atlı birlik olduğunu ifade eden Vali Kamçı, “ Asayiş hizmetlerinde de ileride geliştirdiğimizde toplumsal olaylarda park ve bahçelerde atlarımızı da kullanma imkânına kavuşacağız. Türkiye’de 4 ilde böyle yerler var. Dolayısıyla Kayseri 5’inci olarak atlı birlikle asayiş olaylarına müdahale edecek bir konuma gelecektir ” dedi.

 

Vali Kamçı’nın konuşmasının ardından Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından koordine edilen Emniyetle Engelsiz Yarınlar Projesi kapsamında engelli vatandaşlara hayırseverler tarafından hediye edilen tekerlekli sandalyelerin dağıtımı yapıldı.

 

Tekerlekli sandalyelerin dağıtımının ardından engelli vatandaşlarımız ses sanatçısı Baha tarafından verilen konserle eğlendiler.  

Etiketler :
Çevik - Kuvvet - Atlı - Polis - Grup - Amirliği - Açıldı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net