Kayseri Bilim Şenliği Başlıyor    ...    24 Eylül 2017 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere toplu taşıma ücret tarifesi yeniden düzenlendi.    ...    UEFA'dan Kamil Çetin ve Ozan Soykan'a görev    ...    Elektrik Şebekeleri Yeraltına Alınıyor    ...    Kılıçdaroğlu, damat İnce’yi ve her iki aileyi kutladı.    ...    Cumhurbaşkanı istişare toplantısına katıldı.    ...    RB Leipzig Maçı Hazırlıkları Başladı    ...    Bursaspor 1-2 Galatasaray    ...    Kasımpaşa 1-1 Kayserispor    ...    Kasımpaşa 1-1 Kayserispor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.09.2017
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Şehrin Vitrini Yenileniyor.
"Festivallere Destek Olacağız"
Büyükşehir Finalde
Aydın Şehrin Aydınlık Yolu
Büyükşehir Meclisi Toplandı
Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantısını yaptı. ...
Kayseri 18-08-2017 11:18

Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı toplantısını yaptı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik yönetiminde yapılan meclis toplantısında 84 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda uluslararası müsabakalarda madalya alan sporculara verilecek ödül miktarı da belirlendi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik yönetiminde toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi ağırlıklı olarak İmar ve Bayındırlık Komisyonu’ndan gelen raporları görüştü. Bu raporlar arasında Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin bazı mahallelerdeki taşınmazları kentsel dönüşüm ve gelişim proje alanı olarak ilan edilmesi yönündeki talepleri de vardı.
Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Beydeğirmeni bölgesinde Büyükşehir Belediyesi’nce yapılacak olan Besi ve Hayvancılık projesi de gündeme geldi. Büyükşehir Meclisi söz konusu bölgede Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. tarafından arsa satışı yapılabilmesi için yetki verdi.
Mecliste ayrıca çeşitli spor branşlarında üstün başarı gösteren sporculara verilecek ödül miktarı da belirlendi. Konuyla ilgili görüşmeler sonucu uluslararası müsabakalarda altın madalya kazanan sporcuların 30 çeyrek altın, gümüş madalya kazananların 20 çeyrek altın, bronz madalya kazananların ise 10 çeyrek altın ile ödüllendirilmesine oybirliği ile karar verildi. 

Etiketler :
Büyükşehir - Meclisi - Toplandı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 26.09.2017
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net