MELİKGAZİ'DE MAHALLE MUHTARLARI...    ...    "Canımız ve Malımız Size Emanet"    ...    Başkan Çelik'ten Sağlığa Destek    ...    Büyükşehir, İlçelere Yatırımda Hız Kesmiyor    ...    Kazakistan Milli Muhafız Birliği Genel Komutanı    ...    “Türkiye Şehitlerini Anıyor” Etkinliği    ...    Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar GÜLER'in Hakkâri/Yüksekova Bölgesi İnceleme ve Denetlemeleri    ...     Başkan Memduh Büyükkılıç,    ...    Melikgazi’den mülk satışları     ...    Büyükkılıç’ın Geçmiş Olsun Mesajı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.07.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Melikgazi’den mülk satışları
K.T.O İle TMMOB Protokol İmzaladı
milletvekillerinin yemin törenine katıldı.
Anneler Ve Bebekleri Kocasinan’la Daha Mutlu
“Bizim Belediye Başkanlarımız Daha Fazla Çalışmak Zorunda”
Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk'ü ziyaret etti. ...
Politika 19-02-2018 13:45

Ziyaretinde belediye çalışmaları hakkında Öztürk'ten bilgi alan Kaya, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, hedeflerinin şehirleri daha yaşanabilir kılmak olduğunu söyledi. 

AK Parti ile yönetilen belediyelerin fevkalade başarılı olduklarını vurgulayan Kaya, şöyle konuştu:

"Her belediye başkanımız kendi yaptıklarının daha da üstüne çıkmak zorunda. Dolayısıyla AK Parti belediyelerimiz kendi belediyelerimiz ile yarışıyor. Bu çıtayı daha da yukarı çıkartmak zorundayız. İnanıyorum ki 2019 yılında bunu gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin tarihi şehirlerin tarihidir. O zaman şehirlerimizin hikayesini yaşanabilirliğini daha yukarıya çektiğimizde bu ülkede ticaret daha güçlü olacaktır. Yurt dışından daha fazla yatırımcı gelecektir ve bu ülke daha hızlı kalkınacaktır. O zaman bizim belediye başkanlarımız daha fazla çalışmak zorunda." 

Kaya, 2002'den bu yana ayırt etmeksizin belediyelere gerekli destekleri verdiklerini belirterek, "2002 yılında merkezden aktarılan 4 bin lira kaynak bugün 60 milyar seviyesine gelmiştir. Hem hükümetimize hem de belediyelerimize teşekkür ediyoruz." diye konuştu. 

Etiketler :
“Bizim - Belediye - Başkanlarımız - Daha - Fazla - Çalışmak - Zorunda” -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 23.07.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net