Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Kayseri Ticaret Odası’nda    ...    Tapu ve Kadastro Yöneticilerinden Vali Kamçı’ya Ziyaret    ...    Potanın Kraliçeleri Şampiyonluk Yolunda    ...    Yer Sarı Gök Kırmızı!    ...    Başkan Büyükkılıç Kayserili Sporcuyu Tebrik Etti..    ...    Başkan Büyükkılıç Mimar Sinan Halkı İle Sohbet Etti    ...    Asri Mezarlık'ta Yenileme Çalışmaları Sürüyor    ...    Başkan Çelik Hacılar'da    ...    Ramazan Gecelerine Renk Katıyor    ...    KAYMEK'e Mostar Övgüsü    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 22.05.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Başkan Çelik Hacılar'da
Hacılarda Düzenli İlaçlama Çalışması
Gazeteciler Cemiyeti Büyükşehir'de
AK Parti Kadın Kolları'ndan Başkan Çelik'e Ziyaret
“Bizim Belediye Başkanlarımız Daha Fazla Çalışmak Zorunda”
Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk'ü ziyaret etti. ...
Politika 19-02-2018 13:45

Ziyaretinde belediye çalışmaları hakkında Öztürk'ten bilgi alan Kaya, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, hedeflerinin şehirleri daha yaşanabilir kılmak olduğunu söyledi. 

AK Parti ile yönetilen belediyelerin fevkalade başarılı olduklarını vurgulayan Kaya, şöyle konuştu:

"Her belediye başkanımız kendi yaptıklarının daha da üstüne çıkmak zorunda. Dolayısıyla AK Parti belediyelerimiz kendi belediyelerimiz ile yarışıyor. Bu çıtayı daha da yukarı çıkartmak zorundayız. İnanıyorum ki 2019 yılında bunu gerçekleştireceğiz. Türkiye’nin tarihi şehirlerin tarihidir. O zaman şehirlerimizin hikayesini yaşanabilirliğini daha yukarıya çektiğimizde bu ülkede ticaret daha güçlü olacaktır. Yurt dışından daha fazla yatırımcı gelecektir ve bu ülke daha hızlı kalkınacaktır. O zaman bizim belediye başkanlarımız daha fazla çalışmak zorunda." 

Kaya, 2002'den bu yana ayırt etmeksizin belediyelere gerekli destekleri verdiklerini belirterek, "2002 yılında merkezden aktarılan 4 bin lira kaynak bugün 60 milyar seviyesine gelmiştir. Hem hükümetimize hem de belediyelerimize teşekkür ediyoruz." diye konuştu. 

Etiketler :
“Bizim - Belediye - Başkanlarımız - Daha - Fazla - Çalışmak - Zorunda” -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 22.05.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net