Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı Geleceğe Hazırlıyor    ...    Kocasinan’da Geleneksel Çiftçilikten Modern Teknoloji Çiftçiliğe    ...    "İlçelere Yatırımda Hız Kesmedik"    ...    Gazilere Özel Hizmet    ...    Genç KAYMEK İzcileri Doğal Afetlere De Hazır -A+    ...    Yine Melikgazi Yine Ödül…    ...    Dünyanın Gözü Kültepe'de    ...    Melikgazi’de Çimlendirme Çalışması    ...    Vali Kamçı Gaziler Gününü Kutladı    ...    Çocukların Başkan Amca’sından Müjde Var    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kocasinan’ın Yatırımları Başarılarla Taçlanıyor
Melikgazi'den Elektrikli Çöp Toplama Araçları
Melikgazi’den Yine Bir İlk: “Ceviz Yetiştiriciliği Kursu”
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu
Başkan Gülsoy’dan Kurban Bayramı mesajı
Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Kurban Bayramı dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. ...
Kayseri 20-08-2018 15:06

Başkan Gülsoy, “Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren değerlerin hatırlandığı; iyilik, hoşgörü, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramını daha hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Rabbim birliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin, hep birlikte huzur içerisinde daha nice bayramlar görmeyi nasip etsin” dedi. 

 İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin güçlenmesine vesile olan bayramların toplumsal yapımızda önemli bir yeri olduğunu vurgulayan Gülsoy; “Dini ve Milli bayramlarımız, bizi biz yapan değerleri bir kez daha hatırlatan müstesna günlerdir. Hepimiz için çok büyük anlamlar taşıyan bu günleri fırsat olarak görmeli, bayramda yaşanılan güzel hasletleri yaşamımızın her aşamasına yansıtmalıyız”  ifadelerini kullandı. 

Gülsoy, mesajını şöyle sürdürdü:  

"Bayramlar, kırılan kalplerin onarılması, yapılan hataların affedilmesi, aynı topraklarda yaşayan insanların ortak değerde buluşması adına sunulmuş eşsiz bir fırsattır. Bu farkındalık içerisinde bir bayram geçirmemiz, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlenmesi noktasında son derece önemlidir. Bu vesile ile tüm İslam âleminin Kurban bayramını kutluyor; içinde bulunduğumuz tüm sıkıntıları geride bırakarak, birlik ve beraberlik huzur içerisinde bayram geçirmeyi temenni ediyorum. Hayırlı bayramlar dilerim.”

Etiketler :
Başkan - Gülsoy’dan - Kurban - Bayramı - mesajı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net