Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı Geleceğe Hazırlıyor    ...    Kocasinan’da Geleneksel Çiftçilikten Modern Teknoloji Çiftçiliğe    ...    "İlçelere Yatırımda Hız Kesmedik"    ...    Gazilere Özel Hizmet    ...    Genç KAYMEK İzcileri Doğal Afetlere De Hazır -A+    ...    Yine Melikgazi Yine Ödül…    ...    Dünyanın Gözü Kültepe'de    ...    Melikgazi’de Çimlendirme Çalışması    ...    Vali Kamçı Gaziler Gününü Kutladı    ...    Çocukların Başkan Amca’sından Müjde Var    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Kocasinan’ın Yatırımları Başarılarla Taçlanıyor
Melikgazi'den Elektrikli Çöp Toplama Araçları
Melikgazi’den Yine Bir İlk: “Ceviz Yetiştiriciliği Kursu”
Avrupa’nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu
Başkan Çelik'ten Bayram Mesajı
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Bayramı mesajında birlik beraberliğin önemine vurgu yaptı. ...
Kayseri 20-08-2018 08:59

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Bayramı mesajında birlik beraberliğin önemine vurgu yaptı. Ülkemizin her şeyden önce birlik beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Başkan Çelik, böyle olduğu takdirde her güçlüğü yenerek üzerimize oynanan oyunları bertaraf edebileceğimizi ve bayramları da çok daha mutlu ve huzurlu yaşayabileceğimizi belirtti.


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kurban Bayramı nedeniyle yaptığı açıklamada bayramı tüm İslam aleminin huzur içinde idrak etmesi temennisinde bulundu. Şer güçlerin silahlı ve silahsız terörü nedeniyle dünyanın farklı bölgelerinde Kurban Bayramı’nı huzur içinde geçiremeyen, Bayramı acılarla, kaygılarla, korkularla karşılamak zorunda kalan Müslümanların bulunduğunu dile getiren Başkan Mustafa Çelik, “Şer güçler bir süredir ülkemizi de hedef seçti. Sistematik saldırılarla karşı karşıyayız. Dünyanın tamamında oyun kuranlar, kurdukları oyunu bozan ve bölgesinde senaryo yazan Türkiye’den rahatsız oldular. Bu nedenle de silahlı ve silahsız terör gruplarıyla ülkemizi yıpratmaya çalışıyorlar. Türkiye’nin asıl güç kaynağının farkına varmayanlar tarihte yaşadıkları yenilgilere bir yenisini daha ekleyecekler” dedi.


Milletimizin asıl gücünün birlik ve beraberlik olduğunu ifade eden Başkan Mustafa Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir ve beraber olduğumuzda aşamayacağımız engel, bertaraf edemeyeceğimiz terör, saf dışı bırakamayacağımız düşman yok. Bunu tarih boyunca defalarca ispat ettik. Bugün ekonomik terör uygulayanlara ve bize düşman olan hain örgütleri besleyenlere de bir ve beraberliğimizin gücünün nelere kadir olduğunu göstereceğiz. Aramıza nifak sokulmasına izin vermediğimiz takdirde her türlü güçlüğün üstesinden geliriz. Bugün olduğu gibi gelecekte de dimdik ayakta duracak bir Türkiye, sadece kendi insanının değil bölgedeki ve dünyadaki mazlumların da güvencesi olacaktır. Gücümüzün farkındayız ve kazanacağız.”


Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Kurban Bayramı mesajında birlik beraberlikle sadece güçlüklerin üstesinden gelinmeyeceğini, aynı zamanda bayramlar gibi ortak değerlerimizin çok daha mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşanacağını da dile getirdi. Tüm Kayserililerin Kurban Bayramı’nı kutlayan Başkan Çelik, “Tüm hemşehrilerimin sevdikleriyle birlikte kazasız, belasız, huzur ve mutluk içinde bir bayram geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.
     

Etiketler :
Başkan - Çelik'ten - Bayram - Mesajı -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.09.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net