Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Başkan Çelik Hacılar'da
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan’ın altıncı gecesini Hacılar’da geçirdi. Teravih namazı sonrası Hacılar esnafını ziyaret eden Başkan Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Tırı etkinliklerini de Hacılarlılar ile birlikte izledi. ...
Kayseri 21-05-2018 15:23

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Ramazan’ın altıncı gecesini Hacılar’da geçirdi. Teravih namazı sonrası Hacılar esnafını ziyaret eden Başkan Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Tırı etkinliklerini de Hacılarlılar ile birlikte izledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, teravih namazını Hacılar’da kıldı. Başkan Çelik, namaz sonrası cemaatle bir süre sohbet etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, daha sonra AK Parti İl Başkanı Fatih Hasyüncü ve Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici ile birlikte esnafları ziyaret etti.
Başkan Mustafa Çelik, Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan Tırı etkinliklerini de takip etti. Her akşam bir ilçede ya da büyük bir mahallede Ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştiren Ramazan Tırının Hacılar programı da büyük ilgi gördü. Program Kuranı-ı Kerim’in okunmasıyla başladı. 
“UYUMLU ÇALIŞMANIN BEREKETİNİ YAŞIYORUZ”
Etkinlik alanında halka hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Kayseri’nin özellikle belediyecilik başta olmak üzere her anlamda örnek olduğunu ifade ederek, “Cennet gibi bir ülkede yaşıyoruz ve cennet gibi bir şehrimiz var. Aynı zamanda örnek bir şehirdir Kayseri. Belediyecilik açısından hangi iş olursa olsun Kayseri’ye bakın denir. Uyum kültürü ile çalışıyoruz. Bu uyum kültürünün getirdiği bereket hizmetlerimize de yansıyor. Başka şehirlerde 10-15 yılda yapılmayacak projeleri 3 yılda yaptık. Bundan sonra da aynı tempoyla hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in konuşmasının ardından Ramazan etkinlikleri Karagöz ve Hacivat ile başladı. Gece boyunda orta oyunu, çocukların katıldığı yarışmalar, illüzyon gösterisi, tasavvuf müziği ve semazen gösterisi yapıldı.

Etiketler :
Başkan - Çelik - Hacılar'da -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net