Mehmet Özhaseki    ...    Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Genel Kurulu’nda yemin ederek göreve başladı     ...    Vali Kamçı, İl Göç İdaresi Müdürlüğünü ziyaret etti.    ...    TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ    ...    Hulusi AKAR’ın İncirlik 10’uncu Tanker Üs K.lığını Denetledi    ...    milletvekillerinin yemin törenine katıldı.    ...    Güle Güle Ryan Isaac Mendes!    ...    Spor Toto Süper Lig'de Lefter Küçükandonyadis sezonu     ...    "Beraberce, fedakarca güzel işler yaptık"    ...    Hurda Araçlar Büyükşehir'e Teslim Ediliyor    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 16.07.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
milletvekillerinin yemin törenine katıldı.
Anneler Ve Bebekleri Kocasinan’la Daha Mutlu
Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi
Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Aslolan İnsan
TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet, Başkan Çelik’i ziyaret etti. ...
Yerel Haberler 19-03-2018 14:58

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Genel Başkanı İsmail Emanet ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret ederek bir süre görüştüler. Ziyarette insana yatırım konusu ele alındı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, TÜGVA’nın ziyareti esnasında daha önce de sık sık dile getirdiği insana yatırım konusuna değindi. Alt ve üstyapı yatırımlarının yanında insana yatırım üzerinde de hassasiyetle durduklarını dile getiren Başkan Çelik, insana yatırımı diğer tüm yatırımlardan daha çok önemsediklerini söyledi. Başkan Çelik, “Eğer siz insanı mutlu edemiyorsanız, geleceğini manevi olarak garanti altına alamıyorsanız yaptığınız diğer işler boşa gider” dedi.
TÜGVA Genel Başkanı İsmail Emanet de belediyelerin insana yönelik yatırımlarının güzel örnekler olduğunu dile getirdi. Şehirlerle birlikte insanlarında ihya edilmesi gerektiğini ifade eden Emanet, “Rabbim gayretlerinizi artırsın ve yardımcınız olsun. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Hepimiz de bu zor dönemde üstümüze düşen sorumluluğu en iyi şekilde taşımamız lazım” diye konuştu.

Etiketler :
Aslolan - İnsan -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 16.07.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net