ALTIN GRAM
%-3.72 256.361 TL
DOLAR
%-0.03 5.684 TL
EURO
%-0.04 6.381 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 42 adet sonuç bulundu

Başkan Büyükkılıç,

Başkan Büyükkılıç, "Türk Milleti her zoru aşar ve bağımsızlığı için yaşar"

Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yaptığı açıklamada Türk Milleti'ni bölme arzusu taşıyanların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi. Terör örgütlerine ve onları kullanan şer güçlere birlik ve beraberliğimizle her zaman hak ettikleri cevabı vereceğimizi vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Türk Milleti her zoru aşar ve Türk Milleti bağımsızlığı için yaşar” dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Türk milleti tuzakları bozdu'

MHP Genel Başkanı Bahçeli: 'Türk milleti tuzakları bozdu'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ''Türk milleti varlığına kefen biçen barbarlara, vandallara ve haçlılara direne direne her gün yeniden doğa doğa kendine kurulan tuzakları bozdu, esaret senaryolarını yırtıp attı. Milli yeminler çiğnenmedi çiğnetilmedi "dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türk yargısı, Türk milletinin yargısı olmalı'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türk yargısı, Türk milletinin yargısı olmalı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Şüphesiz yargıya güveni perçinleyecek olan yegane faktör, mahşeri vicdanı ferahlatan doğru ve adil kararlar vermesidir. Bunun için her hal ve şartta Türk yargısı; bir çıkar grubunun, ideolojinin, siyasi görüşün, vesayet odağının veya fraksiyonun değil, Türk milletinin yargısı olmalı, sadece Türk milleti adına karar vermelidir” dedi.