ALTIN GRAM
Alış: 276,36 TL | Satış: 276,56 TL
DOLAR
Alış: 5.8806 TL | Satış: 5.8912 TL
EURO
Alış: 6.5255 TL | Satış: 6.5373 TL
ÇEYREK
Alış: 442,21 TL | Satış: 452,20 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Kocasinan Belediye Meclisi, tek yürek

Kocasinan Belediye Meclisi, tek yürek

Kocasinan Belediye Meclisi, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na tek yürek olup, tam destek verdi.

KOCASİNAN’DA HERKESİN DİKİLİ BİR AĞACI OLACAK

KOCASİNAN’DA HERKESİN DİKİLİ BİR AĞACI OLACAK

‘Kocasinan’da herkesin dikili bir ağacı olsun’ parolasıyla çalışan Kocasinan Belediyesi, Ekim ayı itibarı ile ağaçlandırma faaliyetlerini hızlandırdı. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, daha yeşil Kocasinan için farklı mahallelerde ağaç dikme etkinliklerinin devam ettiğini söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan'ın Değerlerini Geleceğe Aktarıyoruz”

Başkan Çolakbayrakdar: “Kocasinan'ın Değerlerini Geleceğe Aktarıyoruz”

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Emmiler Mahallesi’nde geleneksel olarak düzenlenen 3. Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Emmiler Mahallesi'nde geleneksel olarak düzenlenen 3.Bağ Bozumu ve Pekmez Şenliği'ne katıldı. Vatandaşlarla birlikte pekmez kaynatan Başkan Çolakbayrakdar, Kayseri'nin yöresel ürünlerini tanıtmak, kültürel mirasını yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için gayret ettiklerini söyledi.

Sağlık Bakanı Koca:

Sağlık Bakanı Koca: "Can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz"

Sağlık Bakanı Koca: "İstanbul Silivri açıklarında meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremde can kaybının yaşanmaması en büyük tesellimiz. Bakanlık olarak her türlü afete karşı teyakkuz halindeyiz. Tüm İstanbullulara geçmiş olsun. Allah milletimizi afetlerden muhafaza eylesin."

KOCASİNAN’DAN MOBİTEK’E YAKIŞIR YOL

KOCASİNAN’DAN MOBİTEK’E YAKIŞIR YOL

Kocasinan Belediyesi, Kayseri’nin yeni cazibe merkezi olacak olan MOBİTEK Proje uygulama alanının da bulunduğu Oymaağaç Mahallesi’ne bin 700 metre uzunluğunda ve 20 metre genişliğinde yeni bir ulaşım aksı kazandırıyor.

Kocasinanlı kadınlardan ekonomiye can suyu

Kocasinanlı kadınlardan ekonomiye can suyu

Kocasinan Belediyesi tarafından Kocasinan Akademi çatısı altında verilen el işi kurslarına katılan kadınlar, ortaya çıkardıkları ürünleri satarak aile bütçesine katkı sağlıyor.