ALTIN GRAM
Alış: 282,4860 TL | Satış: 283,0100 TL
DOLAR
Alış: 5.7538 TL | Satış: 5.7642 TL
EURO
Alış: 6.3654 TL | Satış: 6.3769 TL
ÇEYREK
Alış: 451,9776 TL | Satış: 462,7213 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Milletvekili Ersoy'dan 'Kırmızıya Sarı Ol' Kampanyasına destek

Milletvekili Ersoy'dan 'Kırmızıya Sarı Ol' Kampanyasına destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy; İstikbal Mobilya Kayserispor’un başlattığı ’Kırmızıya Sarı Ol’ Kampanyası’na destek vererek 138 tişört, bin 38 taraftar formasını Kapalı Kale Taraftar Grubu’na armağan etti.

Başkan Büyükkılıç, Hava İkmal Millet Bahçesi projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Başkan Büyükkılıç, Hava İkmal Millet Bahçesi projesiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Hava İkmal Millet Bahçesi projesiyle sadece bugüne değil geleceğe de önemli bir eserin bırakılacağını belirtti. Hava İkmal Millet Bahçesi'nin, Büyükşehir Belediyesi'nin prestij projelerinden birisi olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç, bu önemli projenin temelini sonbaharda atmayı planladıklarını söyledi.

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy,

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "Büyükkılıç Kayseri için bir şans"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza'da TOKİ konutlarının temel atma töreninde az konuşan, çok çalışan bir anlayışa sahip olduklarını belirtti. Temel atma törenine katılan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy da, ağabey-kardeş hukukuna saygı gösteren insanlar olduklarını dile getirerek, Başkan Memduh Büyükkılıç'ın her zaman yanında olduklarını ve Başkan Büyükkılıç'ın Kayseri için bir şans olduğunu söyledi. AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel de Başkan Büyükkılıç'a hizmetleri nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç,

Başkan Büyükkılıç, "Türk Milleti her zoru aşar ve bağımsızlığı için yaşar"

Memduh Büyükkılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle yaptığı açıklamada Türk Milleti'ni bölme arzusu taşıyanların hiçbir zaman amacına ulaşamayacağını söyledi. Terör örgütlerine ve onları kullanan şer güçlere birlik ve beraberliğimizle her zaman hak ettikleri cevabı vereceğimizi vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Türk Milleti her zoru aşar ve Türk Milleti bağımsızlığı için yaşar” dedi.