ALTIN GRAM
%0 258.926 TL
DOLAR
%0 5.651 TL
EURO
%0 6.324 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 46 adet sonuç bulundu

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin mezuniyet törenine katıldı

Başkan Büyükkılıç, Kayseri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin mezuniyet törenine katıldı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin Mezuniyet Töreni’ne katılarak sadece maddi yönden kalkınmanın yeterli olmayacağını belirtti ve tek kanatlı kuşun uçamayacağını vurgulayarak manen de kalkınmak gerektiğini söyledi. Başkan Büyükkılıç, genç mezunlara ailenize, şehrinize ve ülkenize sahip çıkın çağrısında da bulundu.

Başkan Memduh Büyükkılıç

Başkan Memduh Büyükkılıç "Havacılık Lisesi ve Havacılık Müzesi ile Savunma Sanayimize Destek Sağlanacak"

Bugün gerçekleştirilen “Savunma ve Havacılık Sektöründe Kayseri Sanayisinin Geleceği" konulu panele iştirak eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, havacılığın merkezi ve doğuş yerinin Kayseri olduğunu bu açıdan bu tarihsel gerçeği gelecek nesillere aktarılması için projelerin bulunduğunu söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Lisesi Taş Mektep Mezunları Derneğinde

Başkan Memduh Büyükkılıç, Kayseri Lisesi Taş Mektep Mezunları Derneğinde

Kayseri Lisesi Mezunları’nın 125. Kuruluş Yılı Geleneksel Bulaşmasında, Mezunların yılda bir kez de olsa bir araya gelip hasret giderildiğini Kayseri Lisesi’nin yetiştirmiş olduğu devlet adamları, sanatçılar, akademisyenler, Yargı, Askeri, Eğitim ve Mühendislerin ülke’nin kurulmasında büyük rol oynadığını ve bugün dahi birçok mezunun önemli görevlerde yer aldıklarını söyledi.