ALTIN GRAM
Alış: 276,66 TL | Satış: 276,87 TL
DOLAR
Alış: 5.8806 TL | Satış: 5.8912 TL
EURO
Alış: 6.5255 TL | Satış: 6.5373 TL
ÇEYREK
Alış: 442,65 TL | Satış: 452,68 TL

ARAMA SONUÇLARI : 200 adet sonuç bulundu

Kocasinan Belediye Meclisi, tek yürek

Kocasinan Belediye Meclisi, tek yürek

Kocasinan Belediye Meclisi, Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı’na tek yürek olup, tam destek verdi.

HDP'li belediyelere terör operasyonu!

HDP'li belediyelere terör operasyonu!

Van'ın Erciş İlçe Belediye Başkanı HDP'li Yıldız Çetin ile Hakkari Belediye Başkanı Cihan Karaman gözaltına alındı. Mardin'de ise Nusaybin İlçe Belediye eş başkanları Avukat Semire Nergiz ve Ferhat Kut ile Belediye Meclis Üyesi Mehmet Emin Alkan gözaltına alındı.

Talas Belediye Başkanı Yalçın,

Talas Belediye Başkanı Yalçın, "Alnımız ak, yüreğimiz pak"

Talas Belediyesi’nin kırsal mahallelere yönelik hizmet çıkartmasının 21. Talas Belediyesi'nin kırsal mahallelere yönelik hizmet çıkartmasının 21. durağı Akçakaya Mahallesi oldu. Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın burada yaptığı konuşmada vatandaşların verdiği oyun karşılığını yerine getirmeye çalıştıklarını ve bu konuda ‘alınlarının ak, yüreklerinin pak' olduğunu söyledi.

BELEDİYE PERSONELLERİNE YANGIN EĞİTİMİ

BELEDİYE PERSONELLERİNE YANGIN EĞİTİMİ

Melikgazi Belediyesi personellerine, 'İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Programı' çerçevesinde yangın, yangından korunma ve yangına müdahale eğitimi verildi.