ALTIN GRAM
%-0.51 252.242 TL
DOLAR
%-0.04 5.828 TL
EURO
%-0.06 6.53 TL
BITCOIN
%0 0 $

ARAMA SONUÇLARI : 5 adet sonuç bulundu

PubG oyunu Mavi Balina'nın önüne geçti

PubG oyunu Mavi Balina'nın önüne geçti

2017 yılında piyasaya sürülen ve 2 yıl içerisinde milyonlarca kullanıcı kazanan PlayerUnknown’s Battlegrounds (PubG) oyunu, yaşlısından gencine herkesi ekran başına kilitliyor.

Başakşehir'de ‘Mavi Balina' intiharı iddiası

Başakşehir'de ‘Mavi Balina' intiharı iddiası

Başakşehir’de 14 yaşındaki Veysel Çetin, 15’inci kattan atlayarak intihar etti. Hayatını kaybeden Veysel Çetin'in "mavi balina" olarak bilinen oyunu oynadığı iddia edildi.

Polis  Mavi Balina faciasını önledi

Polis Mavi Balina faciasını önledi

Bursa Polisi, Mavi Balina faciasını önledi ‘Mavi Balina oynadım intihar edeceğim’ çığlığı Bursa polisini alarma geçirdi Bursa’da 27 yaşındaki genç, "Mavi Balina oynadım zamanım yok" diye sokakta bağırıp evinden ayrıldı, Bursa polisi alarma geçip kayıp genci buldu Polisler, ailesine teslim ettikleri gence uzun süre tavsiyelerde bulundu Mavi balina oynayan genç oyunu 2 milyon kişinin cep telefonlarına indirdiğini söyledi

Küçük Emine

Küçük Emine "Mavi Balina" kurbanı

Adana’da geçen hafta av tüfeğiyle intihar eden 13 yaşındaki Emine Karadağ'ın 'Mavi Balina' oyununun kurbanı olduğu ortaya çıktı Amca Mahmut Karadağ: "Babasının yatağına uzanmış av tüfeğine 1 mermi yerleştirmiş ve intihar etmiş. Bu çocuğun bunu yapması milyonda bir ihtimal bile olamaz okulunda da başarılı bir öğrenciydi" "Devlet bu tür oyunların erişimini yasaklasın, nice çocuklar hayatını kaybediyor"