Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Kocasinan’da Sağlıklı Bayram İçin Profesyonel Temizlik    ...    Başkan Çolakbayrakdar’dan Kurban Bayramı Mesajı    ...    Melikgazi Belediyesi’nden Kurban Kesim Kursu    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
“acilen ulusal iklim politikası belirleyip uygulamalıyız”
chp genel başkan yardımcısı seyit torun: “acilen ulusal iklim politikası belirleyip uygulamalıyız” ...
Güncel 08-08-2018 18:19

chp genel başkan yardımcısı ve ordu milletvekili seyit torun, ordu’nun ünye, fatsa ve perşembe ilçelerinde yaşanan sel felaketinden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. torun, “tek temennim ve tesellim memleketimde meydana gelen faciada can kaybının yaşanmamasıdır. selde mahsur kalan, yaralanan, mal kaybına uğrayan tüm hemşerilerime geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.
torun, “kurtarma ve önleme faaliyetlerinde bulunan tüm yöneticilerimize, personelimize ve vatandaşlarımıza da teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. allah onlara da güç ve kuvvet versin” diye konuştu.    
ulusal iklim politikası belirlenmeli
son dönemde küresel iklim değişikliği nedeniyle yağış rejimlerinde ve iklim olaylarında büyük alt üst oluşlar meydana geldiğinin altını çizen torun,  “bundan en çok etkilenen ülkelerin başında türkiye, ülkemizin bölgelerinin başında da karadeniz bölgesi gelmektedir. ülke olarak ulusal iklim politikası geliştirme çağrımızı yineliyoruz. en kısa zamanda küresel iklim değişikliğine uygun, dünyanın bu günkü durumuna hitap eden ulusal bir politika belirlemeli ve uygulamaya geçmeliyiz” dedi.

Etiketler :
“acilen - ulusal - iklim - politikası - belirleyip - uygulamalıyız” -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net