Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Kocasinan’da Sağlıklı Bayram İçin Profesyonel Temizlik    ...    Başkan Çolakbayrakdar’dan Kurban Bayramı Mesajı    ...    Melikgazi Belediyesi’nden Kurban Kesim Kursu    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
yenilenen kocasinan’da beklenen ihaleler gerçekleştirildi
yenilenen kocasinan’da beklenen ihaleler gerçekleştirildi ...
Güncel 08-08-2018 18:12

kocasinan belediyesine ait taşınmazların satışına dair günlerdir haberi yapılan ihaleler gerçekleştirildi. kocasinan belediye başkanı ahmet çolakbayrakdar yönetiminde, meclis salonunda yapılan ihalelere ilgi yoğun oldu. “hayırlı olsun” dilekleriyle ihaleyi açan başkan çolakbayrakdar ile katılımcılar arasında zaman zaman tatlı pazarlıkların da yaşandığı ihaleler, renkli görüntülere sahne oldu.

encümen huzurunda açık arttırma ve kapalı teklif usulüyle gerçekleştirilen ihalelerde, yenidoğan mahallesi’nde konut ve ticaret alanı ile sümer mahallesi adliye karşısındaki 1 adet ticaret alanı olmak üzere toplam 8 taşınmaz satışa sunuldu. ihalede gerçek ve tüzel kişi olmak üzere 8 katılımcı hazır bulundu.

ihale sonucu kısa bir açıklama yapan başkan çolakbayrakdar, ihaleye gösterilen ilginin memnuniyet verici olduğunu belirterek, “yeni kocasinan´da mekan sahibi olan vatandaşlarımıza hayırlı olsun diyorum. ihalelerden elde ettiğimiz gelir, daha iyi ve daha kaliteli hizmetler olarak vatandaşlarımıza geri dönüyor. elde edilen her kuruş kocasinan sakinlerinin yaşam kalitesinin artmasına ve ilçenin aynı zamanda ülkemizin ekonomisinin büyümesine de vesile olacaktır. daha temiz, daha yeşil, daha modern ve daha yaşanabilir bir ilçe sunmak ve yeni kayseri'yi kocasinan'da kurmak için aralıksız çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. bu vesileyle hem kocasinan sakinlerine hem de taşınmazı alan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

kocasinan belediyesi taşınmaz ihalesinden toplam 36 milyon 325 bin lira gelir elde etti. ayrıca yenidoğan mahallesi’ndeki 1 parselin satışı ise 15 gün içerisinde sonuçlandırılmak üzere pazarlığa bırakıldı.

Etiketler :
yenilenen - kocasinan’da - beklenen - ihaleler - gerçekleştirildi -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net