Kayserispor Başkanı Erol Bedir’in Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Öztürk’ün Kurban Bayramı Mesajı    ...    Vali Kamçı’nın Kurban Bayramı Kutlama Mesajı    ...    Özhaseki’den Kurban Bayramı mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’tan Dilenci Uyarısı    ...    Başkan Cabbar'ın Kurban Bayramı Mesajı    ...    Başkan Büyükkılıç’a Özel Davet    ...     Kocasinan’da Sağlıklı Bayram İçin Profesyonel Temizlik    ...    Başkan Çolakbayrakdar’dan Kurban Bayramı Mesajı    ...    Melikgazi Belediyesi’nden Kurban Kesim Kursu    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
MELİKGAZİ'DE MAHALLE MUHTARLARI...
Melikgazi’de Mahalle Muhtarlar imar barışı hakkında bilgilendirildiler… ...
Kayseri 19-07-2018 17:59

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ilçe sınırları içerisinde yer alan 81 mahalle muhtarı ile bir araya gelerek 2018 yatırımları planlaması hakkında bilgiler verdi ve özelikle İMAR BARIŞI ile ilgili olarak sunum yapıldığını söyledi.

Türkiye’de örnek ve referans gösterildiklerini bunda da mahalle muhtarlarının büyük katkısı olduğunu hatırlatan BaşkanBüyükkılıç, “Melikgazi İlçesinin mahalle muhtarını bir araya getirerek iş görüşmesi yaptık hem mahalle planlamasını gerçekleştirdik hem de İMAR BARIŞI hakkında merak ettikleri, öğrenmek istedikleri konular hakkında detaylı olarak bilgilendirdik.  Mahalle muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelerek her zaman mahalleleri hakkında istişarede bulunuyoruz. Melikgazi hizmet ve yatırımları her an her yerdedir. Mahaller arasında hizmet farkı yoktur. Hizmet çıtası yüksek olan bir belediye de muhtarlar toplantısı daha nezih ve yapıcı olmaktadır” dedi.

Mahalle muhtarları ise son günlerde en çok mahallelerde konuşulan ve merak edilen konunun İMAR BARIŞI olduğunu bu neden ile muhtarlar olarak bilgilendirilerek mahalle halkına yardımcı olmak istediklerini belirterek, Melikgazi belediye yetkililerinden bu konu da detaylı bilgiler aldıklarını kaydettiler.


 

Etiketler :
MELİKGAZİ'DE - MAHALLE - MUHTARLARI... -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 20.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net