Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Kayseri Ticaret Odası’nda
Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı Taner Yıldız Kayseri Ticaret Odası’nı ziyaret etti. ...
Kayseri 21-05-2018 16:15

Ziyarette; Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü, Ak Parti İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Hamdi Somdaş, Doğan İçingir, Murat Yıldız ve Gençlik Kolları Başkanı aynı zamanda Yürütme Kurulu Üyesi Hasan Nuri Kuş ile Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı hazır bulundu.

 

Ziyarette konuşan Taner Yıldız; “Kayseri Ticaret Odası yeni yönetimine bu ziyaretim vesilesiyle bir kez daha hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. Büyük gayretler sonucunda göreve gelen Başkan Ömer Gülsoy ve beraberindeki yönetimi tebrik ediyor,  görev süresi boyunca hayırlı hizmetlere imza atmalarını diliyorum.  Ticaretiyle ün salan şehrimizin en büyük değerlerinden olan Kayseri Ticaret Odası’nın adının ticaretle, yaptığı işlerle anılması doğru olandır. Doğruyu yaptıkça güçleneceğiz, tarihte yanlış yapanlar daima zayıflamışlardır. Buralar gelip geçici, yapılan hizmetler kalıcı. Umuyorum ki, gün sonunda kazanan daima Kayseri ve ülkemiz olsun” dedi.

 

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gülsoy; “Sizleri burada gördükçe onur duyuyoruz. Ticaretin konuşulacağı yerde başka konularla gündeme gelerek ticaret erbabını ticarete küstüren ve hallolması acil konuların çözüm odağı olmak yerine işi karmaşaya götüren olunması, bizleri ziyadesiyle üzdü. İstiyoruz ki; artık biz konuşulalım. Biz konuşulalım ama yaptığımız ve yapacağımız doğru işlerle, Kayserimize kazandıracağımız değerlerle konuşulalım. Bu da ancak sizlerin desteği ile daha da mümkün olacaktır. Bizleri bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyor ve yüce Rabbim bizleri üyelerimize, şehrimize, ülkemize karşı utandırmasın” diye konuştu.

 

Ziyaret sonunda hizmet binasını gezen Yıldız; geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım, bakanlar ve milletvekilleri ile ilk kez Oda hizmet binasına geldiklerinde inceleme fırsatı bulmadıklarını ifade ederek, “Kayseri Ticaret Odası Hizmet Binası, üyelerine yakışan bir yer olmuş. Allah, yönetiminiz ve çalışma arkadaşlarınızla Kayseri için hayırlı görevler yapmayı nasip etsin” dedi.

Etiketler :
Enerji - ve - Tabii - Kaynaklar - Eski - Bakanı - Taner - Yıldız - Kayseri - Ticaret - Odası’nda -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net