Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
Tapu ve Kadastro Yöneticilerinden Vali Kamçı’ya Ziyaret
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nün 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü H. ErdoğanBüyükboyacı ve tapu müdürleri Vali Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti. ...
Kayseri 21-05-2018 16:10

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün 171. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başlandı. Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Erdoğan Büyükboyacı ve beraberindeki yöneticiler ilk olarak Atatürk Anıtı’na çelenk sundu, ardından Vali Süleyman Kamçı’yımakamında ziyaret etti.

Vali Kamçı, kabulde yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Tapu ve Kadastro teşkilatının devletin en önemli ve en köklü kurumlarından birisi olduğunu ifade etti.

Son yıllarda tapu ve kadastro hizmetlerinde yapılan çalışma ve gayretlerle vatandaşlarımızın tapu hizmetlerinden memnuniyetinin de önemli ölçüde arttığını belirten Vali Kamçı, artık tapu dairelerinde vatandaşların saatlerce sıra beklemediğini ifade etti.

171 yıllık tecrübesiyle mülkiyet ve buna ilişkin hakların tesisi ile görevli olan kurumun, özellikle son dönemlerde teknolojik altyapısını güçlendirmesi ile sunduğu hizmet kalitesini arttırdığını ifade eden Vali Kamçı, mesai mefhumu gözetmeden çalışan tapu personelini de ayrıca tebrik etti.

Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Büyükboyacı ise 171. yıl kutlamaları hakkında bilgiler vererek, yaptıkları çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Vali Kamçı’ya teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Vali Kamçı, günün anısına Tapu ve Kadastro Müdürü Büyükboyacı ve tapu müdürleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Etiketler :
Tapu - ve - Kadastro - Yöneticilerinden - Vali - Kamçı’ya - Ziyaret -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net