Afrin Şehitlerimiz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu    ...    Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık,Açıklama Yaptı    ...    Maça Doğru Kasımpaşa - Galatasaray    ...    Talas’ta Gençlere Çanakkale Ruhu Anlatıldı    ...    "Nerede Sıkıntı Varsa Kayseri Oradadır"    ...    Çevre Temizlik Vergileri İle Fidan, Meyve Fidanı, Süs Bitkisi Çim Tohumu Ve Mevsimlik Çiçek    ...    Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık Referans Belediye Melikgazi’de    ...    Emine Erdoğan 6. Vatan Konferansına Katıldı    ...    Başkanımız Aziz Yıldırım’ın Başkanlıktaki 20. Yılı İçin Özel Bir Gece Düzenlendi    ...    Antalyaspor Maçı Hazırlıkları Tamamlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.02.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Sivas Suşehri’nde Anaokulunun Açılışına Katıldı
Bilim Merkezi'nden Yeni Atölyeler
Hanımefendi Ayşe Kamçı İncesu’da
Vatandaşlar Hizmeti Yerinde Görüyor Ve Takdir Ediyor
Vali Kamçı Hacılar’da
Vali Süleyman Kamçı, ilçe ziyaretleri kapsamında Hacılar ilçesini ziyaret ederek bir dizi açılış ve programlara katıldı. ...
Kayseri 17-01-2018 16:43

Vali Kamçı ziyareti kapsamında ilk olarak Hacılar Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakamlığa gelişinde Vali Kamçı’yı Kaymakam Haluk Sezen ve idari personel karşıladı. Vali Kamçı burada Kaymakam Sezen’de ilçenin durumu hakkında bilgi aldı.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra Vali Kamçı, Hacılar Belediyesini ziyaret etti. Hacılar Belediyesi Başkanı Doğan Ekici ve personel tarafından karşılanan Vali Kamçı, ilçenin sosyal, kültürel ve ekonomik durumunun yanı sıra eğitim, sağlık, ulaşım, tarım, hayvancılık, altyapı ve üst yapı durumları hakkında Belediye Başkanı Ekici’den detaylı bilgi aldı.

Vali Kamçı daha sonra Hacılar Kaymakamlığı ve Hacılar Belediyesinin ortak girişimleri ile ilk defa düzenlenen 1. Hacılar Bilim Sergisi’nin açılışına katıldı. Ortaokul ve Lise öğrencilerinin geliştirdiği 38 projeyi kapsayan sergiyi açan Vali Kamçı, sergiyi gezerek incelemelerde bulundu.

İlçenin bilim kenti olması yolunda önemli bir atılım olan serginin hayırlı olmasını dileyen Vali Kamçı, bu çalışmalarından dolayı idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik etti.

Sergi açılışından sonra Vali Kamçı, iki tane bilim atölyesi ve bir tane robotik kodlama atölyesinin açılışını yaptı. Buralarda incelemelerde bulunan Vali Kamçı, bu güzel çalışmaların ilçenin gelişmesine önemli katkı yapacağına inandığını söyleyerek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Vali Kamçı, son olarak bilim atölyesi ve robotik kodlama atölyesinin yapımı üstlenen hayırseverlere plaketlerini vererek tebrik etti.

Etiketler :
Vali - Kamçı - Hacılar’da -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.02.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net