Büyükşehir Yüz Binlere Ulaştı    ...    Hacılar’da Coşkulu Bayramlaşma    ...    Talas'ta Tarihe Estetik Dokunuş    ...    Bakan Özhaseki'den Develi'ye Bayram Ziyareti    ...    Başkan Çolakbayrakdar, Gece-Gündüz Sahada    ...    Başkan Çolakbayrakdardan Ramazan Bayramı Mesajı    ...    Fevzi Çakmak Mahallesi Yenileniyor    ...    Duygu Sömürüsüne İzin Vermeyin!    ...    Toki Demokrasi Mahallesine Üç Yatırım Müjdesi    ...    Melikgazi Belediyesi Ramazan Bayramı Öncesi Tedbirlerini Aldı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
İki Bakan Ramazan Sokağı'nda
Yukarı Develi Yolunun Sıcak Asfalt Çalışmalarına Başlandı
Faiz Lobisinin Başı Erdoğan’dır
“Bu Birliktelik Ve Berabirlik Bize Yeter”
"Sizlerin Duası Bereket Kaynağı"
Başkan Çelik; yaşlılarımızla, Sevgi Evleri’ndeki çocuklarımızla ve engellilerle iftar yaptı. ...
Kayseri 23-05-2018 15:07

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel iftar buluşmaları devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yaşlılarımızla, kimsesiz çocuklarımızla ve engellilerimizle iftarda bir araya geldi. Toplumun her kesiminin duasını almak için çalıştıklarını belirten Başkan Çelik, “Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor ve huzur buluyor” dedi.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Kadir Has Spor ve Kongre Merkezi’nde verilen iftara Huzurevi’nde kalan ve evlerinde bakım hizmeti verilen YADES Projesi bünyesindeki yaşlılarımız, Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarımız ve Kayseri’deki engelli derneklerinden engellilerimiz katıldı. Başkan Mustafa Çelik, salonun tamamen dolduğu iftarda tüm masaları tek tek dolaştı ve katılan herkesle selamlaştı.
İftar öncesi yaptığı konuşmada Ramazan ayının mübarek olmasını dileyerek sözlerine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, bir taraftan rutin belediyecilik faaliyetlerini aksatmadan sürdürdüklerini bir taraftan da Kayseri’nin geleceğine yönelik projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Üç yılda çalışılan nokta sayısının 5 bin 700 olduğunu vurgulayan Başkan Çelik, şehrin her noktasında çalıştıklarını belirtti.
Bu şehirde yaşayanların rahat ve huzuru için çalıştıklarını ve tek beklentilerinin de bu şehirde yaşayanların duası olduğunu dile getiren Başkan Çelik, “Rabbim hayırlı hizmet ömürleri verirse çalışmaya devam edeceğiz. Tüm bu hizmetleri yaparken tek bir amacımız var sizlerin duası. Toplumun her kesiminden dua alıyoruz; ama sizlerin duası çok daha önemli. Huzurevi’nde kalan yaşlılarımız YADES bünyesindeki yaşlılarımız ve Sevgi Evlerindeki çocuklarımız bizler için farklı öneme haiz. Şehrimizin engelli derneklerinden de iftarımıza katıldığılar ve hep birlikteyiz. Sizlerin dualarıyla bu şehir bereketleniyor ve huzur buluyor” dedi.

Etiketler :
"Sizlerin - Duası - Bereket - Kaynağı" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 18.06.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net