Kentsel Dönüşüm Projesi ile Yenilenen Şehir    ...    Büyükşehir Bayrama Hazır    ...    Melikgazi Belediyesin’den Memnuniyet Anket     ...    Yerel Yöneticilere Çağrı: ''Türk Lirası Kullanın''    ...    Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu    ...    Hacılarda Bayrama Doğru Çalışmalar Hız Kesmiyor    ...    Dua Alan Projenin Bayram Hizmeti    ...    Şeker’den Pancar Çiftçisine 11 Milyon Lira Kurban Avansı    ...    Kocasinan’da Her Nefes Yeni Bir Heyecan Demek    ...    Kocasinan'da Çocuk Oyunları Canlandı    ...     Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Teknoloji      Sağlık      Yemek Tariflari      Magazin           Foto Galeri     Video Galeri     Gazete Manşetleri
Ana Sayfa      Güncel      Kayseri      Türkiye      Politika      Dünya      Ekonomi      Spor      Eğitim      Kültür Sanat
Büyükşehir Bayrama Hazır
Beşiktaş’ın Rakibi Belli Oldu
İçişleri Bakanı Soylu’dan Uyarı!
Akaryakıta Zam Geldi
"Rabbim Ülkem Ve Milletimle Olsun"
Başkan Mustafa Çelik, Mübarek Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. ...
Kayseri 12-06-2018 13:16

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi nedeniyle bir açıklama yaparak Mübarek Kadir Gecesi’nin başta İslam alemi olmak üzere ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti. Başkan Çelik, “Ülkemizin huzuru ve milletimizin selameti için dualar edeceğiz. Rabbim bizimle olsun” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kuran-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı Kadir Gecesi’nin ömre bedel bir gece olduğunu vurgulayarak herkesin bu geceyi iyi değerlendirmesi gerektiğini belirtti.
Böyle gecelerin tüm insanlık için bir fırsat olduğunu dile getiren Başkan Mustafa Çelik, özellikle İslam aleminin bu fırsatı iyi değerlendirmesi gereğini ifade etti. Rahmet ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan Ayının manevi ikliminde geçen bu güzel günlerin ömre bedel Kadir Gecesi ile taçlanacağını belirten Başkan Mustafa Çelik, “Ne yazık ki böylesine önemli günlerde hala dünyanın pek çok yerinde acı ve gözyaşı var. İslam alemi mazlumun yanında olma konusunda güç birliği yapamıyor. Maalesef sadece Türkiye şer güçlere karşı tavrını net bir şekilde ortaya koyarak mazlumun umudu olmaya devam ediyor. İşte bu nedenlerle Rabbimin ülkemle ve milletimle birlikte olması için dua ediyorum. Çünkü Türkiye’nin güçlü olduğu dünyada mazlumlar azalacaktır” dedi.
Kadir Gecesi’nin doğru yolu bulmak için insanlar için de ülkeler için de bir fırsat olduğunu dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, “Tüm hemşehrilerimin Mübarek Kadir Gecesi'ni tebrik ediyor, bu gecenin şehrimiz, ülkemiz, İslam Dünyası ve bütün insanlık için hayırlı gelişmelere vesile olmasını diliyorum" diye konuştu.

Etiketler :
"Rabbim - Ülkem - Ve - Milletimle - Olsun" -
Evden eve nakliyat Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat Başakşehir evden eve nakliyat Çöp konteyner
Sitene Ekle Ana Sayfam Yap İletişim Künye 19.08.2018
Tüm hakları saklıdır 2012 ®
Yazılım : Networkbil.net